V romské osadě přišel o konečky prstů, ale je z něj 50 kilo živého štěstí a trpělivosti!

Přidal aja, dne 26. 06. 2019 ,  0x

V romské osadě přišel o konečky prstů, ale je z něj 50 kilo živého štěstí a trpělivosti!

Nero je obrovský pašák, který svůj život z počátku neměl vůbec snadný. Jako štěně žil v romské osadě, kde ho měli na povel pouze děti, kteří ho různě trápily. Konečky prstů mu, během jedné z mnoha dětských „her“, přejel na kolejích vlak.

Kdo by s k tomuto 50 kilovému chlupatému štěstí hodil? Ideálně jednotlivec nebo pár s domkem a zahradou. Díky tomu, že to Nero do této doby neměl snadné, ocení jakoukoliv pozornost, kterou vám tisíckrát vrátí.

50 kilo obrovské trpělivosti čeká třeba na vás

Nero může být s dětmi pouze pod dohledem, přestože nikdy žádnému vážně neublížil, dětí se díky svým zkušenostem bojí.

Jeho hluboký štěkot zastraší zloděje, ale ve skutečnosti by je spíše přivítal.

Je to starší zkušený pes (přibližně 9 let), který se snese s kočkami, malými fenkami i psy.

Pokud byste s Nerem tvořili ideální dvojku, napište na aja@docasky.cz. Nero je samozřejmě odčervený, očkovaný, čipovaný, vykastrovaný. Kromě toho má i mezinárodní pas, miluje jízdu autem a zvládá základní povely a chůzi na vodítku.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!