Starší fenka Rose skončila na ulici, teď hledá nový domov

Přidal aja, dne 12. 06. 2019 ,  0x

Starší fenka Rose skončila na ulici, teď hledá nový domov

Sedmikilová přátelská fenka jménem Rose, nejspíše díky úmrtí majitele skončila na ulici. Přestože mnoho malých (a nevychovaných) psů trpím napoleonským syndromem, tahle fenka k nim rozhodně nepatří! Ke každému je velmi přátelská, včetně pošťačky, takže pokud nehledáte hlídače, ale spíše nejlepšího přítele, který není příliš náročný, může být Rose ta pravá.

Hledá se milující rodina, která žije v domě nebo v bytě a má dostatek času Rose minimálně 3x denně venčit na delších procházkách.

V interiéru je čistotná, na vodítku chodí skvěle a jízdu autem miluje.

Pokud chcete Rose adoptovat, měli byste také vědět, že vlastní pas (aby mohla za hranice), je očkovaná, odčervená, kastrovaná a má čip. Adopční poplatek činí 3500 Kč. Pokud vám padla do oka, pište na: adopce@docasky.cz

Další informace naleznete zde.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!