Rufík se špatnou minulostí hledá nový domov

Přidal aja, dne 13. 06. 2019 ,  0x

Rufík se špatnou minulostí hledá nový domov

Rufyho potkal stejný osud, jako denně potká desítky psů v České republice a tisíce psů po celém světě. Majitelé si ho pořídili jako nádherné a roztomilé štěňátko, ale až časem si uvědomili, že pes potřebuje mnoho času, sežere hodně krmiva... Díky tomu byl poslední měsíce zavřený v kotci bez kontaktu s lidmi.

Když se rodina o psa nestarala a jednou za dlouhý čas ho pustila z kotce, Rufy skákal na všechny lidi, tahal na vodítku a napadal ostatní psy. Jednoduše měl mnoho nevybité energie a nevěděl, jak se správně chovat, protože mu to nikdy nikdo neukázal.Předchozí majitelé ale svalily vinu na něj a jednoduše se ho zbavili.


V organizaci dočasky.cz mu dali základní výcvik, naučili ho, jak se má chovat a jak se jmenuje. Před tím totiž na své jméno vůbec nereagoval. Mezi jeho dvě nejoblíbenější věci patří jídlo a pochvala od člověka. Přes svou nevybitou energii a zanedbání je hodně vnímavý a učenlivý. Na jeho věk s ním jde výcvik velmi hladce.


S jinými psy je nyní naprosto nekonfliktní a na každý povel vyčkává s radostí a nedočkavostí. Pokud byste Rufíka chtěli adoptovat, napište na email adopce@docasky.cz. Následuje ještě pár informací, které byste měli vědět:

  • váží 25 kg
  • jsou mu asi 2 roky, do výšky už nevyroste, ale zmohutnět ještě může
  • je kastrovaný
  • má čip
  • je odčervený
  • má mezinárodní pas
  • je očkovaný
  • nachází se v Lanžhotě


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!