Ritchie už 2 roky hledá svou rodinu

Přidal aja, dne 19. 06. 2019 ,  0x

Ritchie už 2 roky hledá svou rodinu

Ritchie už hledá svou novou rodinu opravdu dlouho. Nedávno si ho z útulku z Moravy pořídila svobodná matka, která tím ohrozila nejen dítě, ale i sebe a Ritchio. Zanedlouho si připustila, že přecenila své možnosti a chtěla ho vrátit do útulku. Ovšem tam by s nálepkou agresivní pes zůstal Ritchie nejspíše po celý zbytek svého života, proto skončil v Dočaskách.


Aktuálně se nachází v individuální péči, kde se mu dostává dobrého přístupy a výchovy. Ale tady nemůže být navěky, proto se hledá nový majitel, který má s chovem bázlivých psů již nějaké zkušenosti.


Za tak dlouhou dobu se z ustrašeného Ritchio stal mnohem více čitelnější a sebevědomější pes. Hledá se nový majitel, který má přirozený respekt a zná psí komunikaci. Ritchie by dokonale zapadl k dalším psům nebo starším dětem.


Co byste o Ritchim měli ještě vědět?

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!