Příběh o našem Rexovi

Přidal mpfn, dne 6. 08. 2018,  0x


Příběh o našem Rexovi

Rex se narodil nějak 17.4.1999

Otec ho přinesl jako štěně po smrtí Nora.

Bylo my 7.let. Pamatuji jak byl štěně. Mazlíl se semnou ,hral si semnou s míčkem.Jeho obliba byla ležet u mého dědy a u mě býti. Otec ho cvičil ,ke mě, sedni.Rex byl přátelský jak ke psom ,tak i k lidem.

V kterém si roku jsem nenaštěvoval Otce , protože mamka ,mě k otcovi nechtěla pouštět... Chyběl mi pejsek,tak sem Hladil pejsků venku ,jak majitel pejska akorát šel.


10.-11.let mi bylo co jsem k otcovi sám začal chodit, bylo mi smutno po pejskovi Rexovi,když jsem k otci přišel ,byl Rex i jiný pejsek, pejsek se jmenuje Ťapra.S Rexem měli taky dvě štěňata,ale už velká,tak šli novým majitelům,naší rodině. 

Tak Rex nebyl sám,měl partačku Ťapru. Chodíval jsem s Rexem na procházky i s jeho partačkou,mazlil sem se sním ,pečoval. Vždy sem byl rád že jsem s pejskama. Trávil sem s Rexem dost času a to i když sem chodíval na základku. I ve škole bylo mi smutno , těšil jsem se až budu sním a s jeho parťačkou. S Rexem jsem i chodil k nám domů na bytovky. Vždy dostal něco dobrýho ,ne jen když byl na bytovkách. Rex se pobil se svým synem Argem ( o Argovi se dozvíte příště... A nebo v příběhu MPFN jak sem se stal..) 

Bili se proto že Argo chtěl být vůdcem smečky psí,ale po spravnu je vůdcem smečky majitel,více najdete v knize Cézar Milan znalec psí duše.

Argo vyhral protože byl mladý. Akorát se pobili, když sem u táty nebyl a on taky nebyl doma byl Otec v práci. Rex prohrál a měl trochu ukousle ucho,nevim,jak to popsat.


 Rex viděl na jedno oko, druhé oko mu vyteklo, nevím co se mu stalo. Asi staří

23.1.2011osudny den, sme ho našli v kotci velkém.. ležet, umřel na stáří a v mém srdci velká bolest,protože jsem ho měl rád a mám ho rad, vždy jsme byly venku když jsem přišel k tátovi... Tak sem vykopal hrob a pohřbil jsem ho, dal jsem mu pusu na hlavu na rozloučenou...Byl jsem smutný, nedožitých 12.let .


S Rexem jsem zažil hezké chvíle,děkuji ti Rexi za tvou láskou,chybíš mi,nikdy na tebe nezapomenu muck.


Ptejte se mi na cokoliv .Další článek

Udělejte si radost originálním tričkem od Psí úsměv

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky moc