Pes Enti z domu hrůzy v Ivančicích stále čeká na nového majitele

Přidal aja, dne 23. 06. 2019 ,  0x

Pes Enti z domu hrůzy v Ivančicích stále čeká na nového majitele

Začátkem tohoto roku velkými médii proběhla kauza tzv. Domu hrůzy v Ivančicích, kde se kromě desítek zubožených psů našlo i 6 mrtvých psů.

„Sama majitelka psů byla v domě s námi, ale pak se vytratila ven a pro to, co bylo v domu, měla prazvláštní vysvětlení. Například říkala, že tam týden nebyla a předtím bylo vše v pohodě. Tam byl ale takový nepořádek, že nemohl vzniknout za týden,“ řekla Andrea Černá.


Enti sice díky svému zabarvení vypadá jako starý pes, opak je pravdou, teprve mu skončila puberta, je mu přibližně jeden rok.


Dnes je z něj už čistotný pes, který má rád děti a volný pohyb na zahradě, na druhou stranu nepohrdne i odpočíváním doma na gauči.


Kdo se hledá? Aktivní majitel, který může bydlet i v bytě, ale na Entiho si najde dostatek času. Přestože tak možná od pohledu nepůsobí, nehodí se pro důchodce nebo tělesně postižené osoby, protože potřebuje opravdu hodně pohybu a nových podnětů.


Máte zájem o adopci? Napište email! Nezapomeňte o sobě uvést co nejvíce informací.

Co byste o Entim ještě mohli chtít vědět?

  • k dětem je ohleduplný
  • váží asi 9 kilo
  • má rád jízdu autem
  • je čipovaný, kastrovaný a odčervený
  • disponuje mezinárodním pasem pro cesty do zahraničí
  • hledá pouze aktivního majitele!

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!