Monťák pije Red Bull a hledá majitele, který mu porozumí

Přidal aja, dne 20. 06. 2019 ,  0x

Monťák pije Red Bull a hledá majitele, který mu porozumí

Kdyby psi mohli pít energetické nápoje nebo brát drogy, řekli byste si, že Monty musí fetovat. Disponuje obrovskou náloží energie, která jakoby nikdy neubývala. Monty má rád všechny lidi, kteří mu dají alespoň trochu pozornosti, je bezproblémový, kromě lidí má rád i ostatní zvířata včetně koček. Ale kočky nebo kocouři to ne vždy úplně pochopí.


Možná jde o křížence belgického ovčáka a dalších plemen

Dokonce je vhodný i k malým dětem

Přes svůj obrovský temperament štěká jen, když je to nutné

Hledá se majitel, který Montyho zabaví

Monťák, Montgomery nebo nejčastěji Monty potřebuje majitele, se kterým nebude většinu dne zavřený v kotci. Je velmi inteligentní a učenlivý. Samozřejmostí je odčervení, očkovaní, mezinárodní pas a čipování. Pokud máte zájem o adopce Montyho, napište! Pokud ne, budeme rádi za každé sdílení.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!