Energický ÁRON hledá nový domov už 3 roky!

Přidal aja, dne 21. 06. 2019 ,  0x

Energický ÁRON hledá nový domov už 3 roky!

Aron vydrží hodiny aportování nebo přetahování, kromě toho miluje i skákání do výšky. Pokud konečně najde aktivního páníčka, budou spolu tvořit skvělou dvojku.

V dočasné péči uběhl i 6 kilometrů dlouhý závod s postrojem. Ale nešlo o pouhý běh, v závodě bylo mnoho překážek (Hard Dog Race).


Kromě toho všeho je Aron i nadějný zpěvák


Pokud doma nemáte jiného psa, Aron může být tou ideální volbou. Na druhou stranu, pokud již s chovem psů máte zkušenosti, je možnost Arona začlenit i do smečky. Je velmi přátelský a kontaktní, ovšem potřebuje od svého psovoda cítit respekt, v opačném případě si bude dělat to, co chce on. S majitelem, kterého bude respektovat, nemá problém chodit u nohy bez vodítka a poslechnout ho na slovo.


V dočasné péči je už od roku 2016


Do Dočasek se dostal už v roce 2016, kdy ho přivezli majitelé, kteří si s ním vůbec nevěděli rady, zavírali ho do koupelny v brněnském bytu. Ve štěněčím věku to neměl snadné, protože ho původní majitelé nezvládali. Díky tomu, že ho předchozí majitelé zavírali do koupelny, kde snědl, co jen mohl, jeho trávicí systém dostal zabrat a do dnešního dne má velmi citlivé zažívání.

Váží 27 kilo, ale díky alergiím, na jaře vždy zhubne. Jako alergik dostává speciální olej pro zmírnění alergických reakcí. Přestože pitbulové nemají dobrou pověst, patří mezi ty nejvíce loajální a přátelské psy k lidem.


Co byste měli o Aronovi ještě vědět?

  • váží asi 27 kg
  • potřebuje aktivního majitele
  • je poslušný, ovladatelný, ale nepohrdne válením na gauči
  • je očkovaný, odčervený, kastrovaný a má pas

Arona si můžete jen přijít vyvenčit do Lanžhota (viz. mapa) a rozmyslet se, popř. napište něco o sobě.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!