Bázlivá Sheila skončila se svým štěnětem na silnici, nyní hledá nového páníčka

Přidal aja, dne 15. 06. 2019 ,  0x

Bázlivá Sheila skončila se svým štěnětem na silnici, nyní hledá nového páníčka

Sheila je asi tříletá fenka, která po příjetí do dočasek trpěla na separační úzkost, ale to se podařilo překonat a nyní je z ní klidná a vychovaná a loajální fenka.

Jak začal její příběh a proč vlastně skončila v útulku? Během zimy, možná jako nechtěný dárek, ji předchozí majitel vyhodil i s jejím štěnětem u silnici, kde se i následně našla. Tahle fenka je sice velmi aktivní a energická, na druhou stranu miluje i drbání a mazlení. I díky svojí minulosti má velkou tendenci se k novému majiteli psychicky připoutat a být věrnou společnicí, nejen při procházkách, ale i jako gaučový pes doma.

Čas tráví venku i v noci, během tužší zimy, ale doporučujeme interiérový kotec nebo vlastní pelech. Přestože trpěla strachem a bázlivostí, nyní neštěká bez pořádné záminky. Její minulost se na ní podepsala ještě na zubech, pravděpodobně se totiž snažila vysvobodit z kotce, což jí nevratně poškodilo zubní sklovinu a odštíplo části některých zubů.

Myslíte si, že by se k vám Sheila hodila? Napište na email adopce@docasky.cz, kde shrnete svoje základní údaje a dispozice pro Sheilu, počítejte i s adopčním poplatkem. Co byste ještě měli před adopcí vědět? Sheila také:

  • miluje jízdu autem
  • zvládá chůzi na vodítku a základní povely
  • je plně zdravá (až na zuby)
  • je kastrovaná
  • má očkování, odčervení a mezinárodní pas pro cesty do zahraničí
  • se hodí ke starším dětem nebo klidnějším psům

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!