Akční Lord hledá milující rodinu

Přidal utulek-jimlin, dne 24. 03. 2020 ,  0x

Akční Lord hledá milující rodinu

Lord je v útulku od července 2019 s evidenčním číslem 5952. Místo odchytu Bochov.Je to asi 8 letý pes, váží 31.5 kg. Má v kohoutku cca 58 cm, kastrovaný [ proto poplatek 700 Kč ].


Lordík je velmi temperamentní psí kluk, který už sice není nejmladší, ale životního elánu má opravdu na rozdávání. Lord je k lidem přátelský, na vodítku lehce táhne, za dobu v útulku se naučil z povelů sedni a lehni a i přesto, že velmi rád mlsá, tak velmi chřadne a hubne. Na své jméno slyší. Lord je stále velmi aktivní a neúnavný kluk, který miluje dlouhé procházky. Lord nemá problém s učením nových věcí, hledá tedy páníčka, který s ním půjde nadšeně do všeho nového.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!