Netradiční psí choutky

Přidané do kategorie Obecně o psech
Veru

Přidal Veru, dne 14. 09. 2018, 13:08

Ahoj, ahoj! Minulý závěr Cesty štěňátka mě přivedl k myšlence, co našim psiskům šmakuje nejvíc. A že jsou to občas fakt netradiční kombinacesmiley
Šeltie byla snad v minulém životě cukrářka (nebo je mlsná po paničce). Na jejím žebříčku hodnot je sladké, pak dlouho dlooouho nic a pak já. Co miluje úplně nejvíc, to jsou muffiny a perník. Jak se domem začne rozléhat vůně muffinů, pes si sedne před troubu a vyčkává, až budou KONEČNĚ hotové. Nežebrá (většinou) o jídlo, ale jak jde o tohle... Sedí před váma jak největší bezďák. Jo a perník, to je taky kapitola sama o sobě. Jako štěně byla zlatá, nic neničila, nežrala odpadky z koše, neolizovala omítku... Ale jak jsme jednou vyhodili prázdný kelímek od perníkového Pribináčku... Roztahala koš po celém pokojismiling_impA kde vyštrachala perníky? Jednoduše opižlala 5patrový perníkový vánoční stromeček na jednopatrový. Věřím, že kdybychom ji nenačapali, museli bychom se obejít komplet bez stromečku.
Špicky sen je zase pracovat v pekárně. Vsadím se, že by mě mrknutím oka vyměnila za kousek rohlíku. Potvora nevděčná to je. Ona je teda celkově celkem pažravec, ale pro rohlík by se snad naučila i násobilku. Kňourá, štěká, panáčkuje, vše pro pečivoooo. Ano, krmíme ji pravidelně, netýráme ji hladysmile
Pro co by se váš pes utloukl? (exkrementy nepočítajebowtie)


Prosím přihlaste se nebo se zaregistrujte, když chcete zanechat odpověď

;

Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!