U závisti hranic není

Přidané do kategorie Poradna
Pseudonym

Přidal Pseudonym, dne 10. 03. 2022, 10:58

Zdravím všechny, kteří si toto čtou s řízkem v ústech a všechny ostatní. Mám už delší dobu problém s jednou dosti závistivou ženou. Bydlím v domě, který jest často místem, kde se konají různé společenské akce. To všechno by bylo docela OK, kdyby se jedna osoba (dost při těle, žena, zhruba 47 let) nerozhodla, že nevím co závidí a nezačala před 9 lety dělat naschvály. Není třeba je popisovat, protože děla snad úplně všechno co se dá aby mi udělala zle. Manipuluje všechny, kteří tendto dům navštěvují aby je poštvala proti nám, nemé žadný respekt ani stoudnost. Vlastní chyby provedené její maličkostí obrátí proti mně když se jí zachce. Dokáže se i rozbrečet před 100 obyvateli této naší modré planety bez jakéhokoliv problému, když chce někoho zmanipulovat, namluví mu, že mu dá to co je tomu člověku drahé. Takto využívá naivní lidi a to bez problému. Je to opravdu sobecká osoba, toužící po moci. Mám doma malého pejska, který je velmi empatický a vždy vycítí smutek. Nemyslím si, že to je pro něj ani pro mě dobré. Neustalý stres a strach z toho co se zase stane mě ubíjí. Ví někdo co bych mohla dělat? Jak bojovat proti téhle...?


Prosím přihlaste se nebo se zaregistrujte, když chcete zanechat odpověď

;

Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!