Můj pes po mě vyjel

Přidané do kategorie Poradna
Adlen

Přidal Adlen, dne 30. 01. 2021, 0:39

Dobrý den,

obracím se na vás s dotazem. Máme doma roční štěně maďarského ohaře. Na cvičák nyní bohužel chodit nemůžeme, a tak se obracím na vás o radu. Je to už hravý a aktivní puberťák a doma se jeho zálibou stalo braní všech možných věcí. Občas to dělá, protože si chce hrát a my ho máme jakože honit. Ale poslední dobou se to čím dál více stupňuje. Vždycky něco ukradne, třeba kapesník, který začne trhat, chtěla jsem mu ho vzít, zalezl si do kouta a dával hlavu k zemi a začal se choulit. Bylo poznat, že je něco špatně, byl nahnaný do kouta. Když jsem mu kapesník chtěl vytrhnout, tak mě lehce kousl, ani to nebolelo, ale už jen to samotné mě zarazilo. Neudělal to poprvé. Věci bere opravdu nonstop, je těžké se tomu vyvarovat. Nejsem si jistá jak postupovat, učím ho povel dej, aby mi dával za pamlsek věci. Ale stále když ho něco moc zajímá, jako třeba ten kapesník, nedá ho ani za pamlsek. Další věc je, že si nejsem jistá, co udělat v situaci, kdy po mě vyjel. Já jsem mu hrozně vynadala, abych si s ním ujasnila, že to co udělal bylo velmi špatné. Ale nevím poprosím o vaše rady, abych věděla, jak nejlépe postupovat.


Prosím přihlaste se nebo se zaregistrujte, když chcete zanechat odpověď

;

Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!