Mít či nemít pesana...

Přidané do kategorie Poradna
Iv

Přidal Iv, dne 25. 04. 2019, 11:12

Ahoj, jsem dospělejšího data, sama a ráda bych měla psa. Asi dva, kamarády. Ale! Pracuji dlouhý krátký týden, dvanáctky. Pejsové by měli přístup na zahradu a v mém volnu veškerý můj čas by byl jejich. Mám kousek od domu i velkou venčící louku. Co myslíte, mít psy nemít psy, třeba z útulku? Děkuji za názory. Krásný den, Iv.


  • Přidal , dne 25. 04. 2019, 15:33

    Ahoj, dvanáctky jsou děs.... Bylo by dobrý, kdyby je někdo během těch 13ti hodin, co budou sami, přišel aspoň jednou omrknout. Ale pokud jim to vynahradíš volné dny a před i po práci minimálně hodinkou, tak by to nemusel být velký problém, samozřejmě by to chtělo nějakého méně energického psa Emoji Jinak mrkni sem: https://docasky.psiusmev.cz/na zkoušku, jak by to zvládali, asi dobrý.)

  • Iv

    Přidal Iv, dne 25. 04. 2019, 18:34

    Ahoj, no, to já vím, že to není ideál.:-) Ale vstávám brzy, hodinu s nimi budu venku, a večer v devět jsem vždy doma, do deseti mohou běhat, kde chtějí, a ve volných dnech jsem jejich.:-).Zahrada je menší, ale celá pro ně... Mám zkušenost se stafordkou, zvládala to skvěle... Teď by to asi byli dva z útulku, kamarádi, kamarádky,... A třeba najdeme někoho do party...dvounožce...:-)

  • Dominik

    Přidal Dominik, dne 26. 04. 2019, 9:24

    Ahoj, dvanáctky jsou děs.... Bylo by dobrý, kdyby je někdo během těch 13ti hodin, co budou sami, přišel aspoň jednou omrknout. Ale pokud jim to vynahradíš volné dny a před i po práci minimálně hodinkou, tak by to nemusel být velký problém, samozřejmě by to chtělo nějakého méně energického psa Emoji Jinak mrkni sem: https://docasky.psiusmev.cz/na zkoušku, jak by to zvládali, asi dobrý.)

    S tímhle souhlasím.) To, že velké plemeno nemůže do bytu anebo člověk s prací nezvládne mít psa jsou jen řeči. Mnoho psů prožije celý život zavřených v kotcích a nikdo to neřeší...

Prosím přihlaste se nebo se zaregistrujte, když chcete zanechat odpověď

;

Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!