Příběh o našem Rexovi

Přidal mpfn, dne 6. 08. 2018 ,  0x


Příběh o našem Rexovi

Rex se narodil nějak 17.4.1999

Otec ho přinesl jako štěně po smrtí Nora.

Bylo my 7.let. Pamatuji jak byl štěně. Mazlíl se semnou ,hral si semnou s míčkem.Jeho obliba byla ležet u mého dědy a u mě býti. Otec ho cvičil ,ke mě, sedni.Rex byl přátelský jak ke psom ,tak i k lidem.

V kterém si roku jsem nenaštěvoval Otce , protože mamka ,mě k otcovi nechtěla pouštět... Chyběl mi pejsek,tak sem Hladil pejsků venku ,jak majitel pejska akorát šel.


10.-11.let mi bylo co jsem k otcovi sám začal chodit, bylo mi smutno po pejskovi Rexovi,když jsem k otci přišel ,byl Rex i jiný pejsek, pejsek se jmenuje Ťapra.S Rexem měli taky dvě štěňata,ale už velká,tak šli novým majitelům,naší rodině. 

Tak Rex nebyl sám,měl partačku Ťapru. Chodíval jsem s Rexem na procházky i s jeho partačkou,mazlil sem se sním ,pečoval. Vždy sem byl rád že jsem s pejskama. Trávil sem s Rexem dost času a to i když sem chodíval na základku. I ve škole bylo mi smutno , těšil jsem se až budu sním a s jeho parťačkou. S Rexem jsem i chodil k nám domů na bytovky. Vždy dostal něco dobrýho ,ne jen když byl na bytovkách. Rex se pobil se svým synem Argem ( o Argovi se dozvíte příště... A nebo v příběhu MPFN jak sem se stal..) 

Bili se proto že Argo chtěl být vůdcem smečky psí,ale po spravnu je vůdcem smečky majitel,více najdete v knize Cézar Milan znalec psí duše.

Argo vyhral protože byl mladý. Akorát se pobili, když sem u táty nebyl a on taky nebyl doma byl Otec v práci. Rex prohrál a měl trochu ukousle ucho,nevim,jak to popsat.


 Rex viděl na jedno oko, druhé oko mu vyteklo, nevím co se mu stalo. Asi staří

23.1.2011osudny den, sme ho našli v kotci velkém.. ležet, umřel na stáří a v mém srdci velká bolest,protože jsem ho měl rád a mám ho rad, vždy jsme byly venku když jsem přišel k tátovi... Tak sem vykopal hrob a pohřbil jsem ho, dal jsem mu pusu na hlavu na rozloučenou...Byl jsem smutný, nedožitých 12.let .


S Rexem jsem zažil hezké chvíle,děkuji ti Rexi za tvou láskou,chybíš mi,nikdy na tebe nezapomenu muck.


Ptejte se mi na cokoliv .





Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: mpfnpomahejmepejskum .psiusmev.cz

M.P.F.N. (MILOVNÍK PSŮ FRANTA ) POMAHEJME PEJSKŮM

https://m.facebook.com/mpfpomahejmepejskum/?ref=m_notif¬if_t=story_reshare

M.P.F.N.Pomáhejme pejskům, tuhle FB stránku a blog jsem vytvořil, aby zatoulaní Psi našli svůj původní domov-páníčka... a nebo aby našli nový dobrý domov... Aby se pejskům neubližovalo a aby nezodpovědní majitelé nezabijeli štěňata a nebo když sou vyhozená tak aby našli domov

z FB stránek o útulcích a pod... sdílím různé odkazy pejsků z útulků a nebo i když se nějaký

hafíkstratí... Taky přidávám příspěvky různé obrazky, odkazy, vlastní příběhy, zkušenosti atd... Prostě jednoduše vše kolem psů.


Já osobně se tomu věnuji , když se u nás zatohla pes a nebo ztratil, snažím se vyhledat pejska a nebo majitele tak proto jsem založil FBstránku i taky blog .... a od malička jsem pejskař, dalo by se říct, že,od malička v kočarku a pod. jsem viděl, první zvíře "PES" - psa Nora † u Otce a od té doby láska ke psom skvétala....,... začal jsem si v knihovně pučovat knihy a pak kupovat....např.encyklopedie, výcvik psa a nebo Řeč psů apod... nikdy jsem nestrpěl aby se pes trápil... a na vlastní oči jsem viděl, jak lidi z auta vyhodili psa u nás ve Velké na silnici, to mě bylo nějak 8.let.

malý popis o mě a o Blogu

*M.P.F.N*



správci stránek:

Hlavní: Já Franta pod přezdívkou *M.P.F.N.*

a můj bratr Standa, který mě zastupuje, když tu nejsu *Hansolo*


O autorovi
MPFN

MPFN

O mně:
Jsem milovník psů. Pomáhám ,když se pejsek strati... tak hledám majitele a nebo když se někomu stratí pejsek



Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!