"Velký pes" přitahuje dívky

Přidal mariam, dne 13. 05. 2022 ,  0xMezi lidmi, kteří chovají psy, zabírají poměrně velkou část dívky a mnoho z nich jsou velcí psi. Proč jsou velcí psi pro dívky atraktivnější než štěňata? Někteří uživatelé internetu sdíleli důvod.

Netizen A: Velký pes má dobrou povahu, není tak potřísněný inkoustem a domýšlivý jako štěně

Netizen B: Velcí psi vypadají navenek děsivě, ale uvnitř jsou ve skutečnosti velmi jemní

Netizen C: Velký pes dává lidem pocit bezpečí, i když jsem v noci doma jen já a on, nebudu se bát.

1. Velcí psi jsou učenlivější

I když temperament psa souvisí s plemenem, musím uznat, že většina běžných mazlíčků, velkých psů, má lepší povahy než štěňata a je učenlivější ke svým příbuzným.

Holkám se sice líbí pejsky, ale určitě budou preferovat pejsky s dobrými povahami, takže se s nimi bude lépe vycházet.

2. Velcí psi spí pohodlně

Věřím, že mnoho holek pejsky miluje a hýčká a dovolí jim jít spolu do postele. Velký pes se drží pohodlněji než malý pes, jako když držíte velkou pohodlnou panenku, což pomáhá zlepšit kvalitu spánku.

Pokud máte štěně, musíte se bát, zda se při spánku nepřevalí a nebude na něj tlačit. Předtím nebyly žádné zprávy o tom, že majitel spal se psem a uprostřed noci psa rozdrtil k smrti.

3. Velcí psi hodně cvičí a nechtěně přivádějí své majitele k hubnutí

Objem pohybu velkého psa je mnohem větší než u malého psa.Je potřeba ho vytáhnout každý den na procházku.Procházka trvá déle než hodinu.Neviditelně dává majiteli příležitost cvičit a zhubnout.

Dívky jsou kouzelná stvoření, bez ohledu na postavu pocítí, zda jsou tlusté (samozřejmě některé dívky, které nemohou jíst tuk, mohu jen říct, že závidím...), při procházce se psem vám Dostanete cvičení, zhubnete tiše a ohromíte své přátele.

4. Velcí psi mohou vyděsit padouchy

Velcí psi dávají lidem instinktivní strach a mnoho lidí vědomě neustoupí, když uvidí velké psy. Pokud je dívka zvyklá žít sama, okolní prostředí a postavy jsou nepořádné a výchova velkého psa může vyděsit zlé lidi.

Je to váš věrný „bodyguard.“ Pokud se k vám nebo k vašemu domu chce přiblížit zlý člověk, musíte si to dvakrát rozmyslet.

5. Velký pes se může stát majitelovou "slavnou značkou"

Velký pes je velký, a když ho vezmete na procházku, určitě se z něj stane světlý bod na ulici, lidé se podívají na psa a pak na majitele psa a pozornost bude mnohem vyšší.

Pokud chodíte často venčit psa, velký pes se definitivně stane majitelovou „značkou.“ Jiní si vaše jméno možná nepamatují, ale určitě řeknou: Aha, to je XX (jméno psa) matka.

Mít velké psy má pro dívky mnoho výhod, ale také mnoho problémů. Pokud uvažujete o výchově velkého psa, možná také uvidíte, jaké problémy bude mít dívka s výchovou velkého psa.Pokud to dokážete přijmout, není na výchovu příliš pozdě.

1. Velký pes praskne a nelze ho vytáhnout: Pokud se váš velký pes snadno vzruší a vyběhne, když jdete ven, nevenčíte psa, ale pes, který venčí vás. Nebezpečné, žádný vtip.

Při výchově velkého psa ho musíte trénovat, aby chodil ven a nespěchal, když je mladý, jinak bude v dospělosti neovladatelný. Odměňte svého psa malým pamlskem při tréninku a váš pes bude podávat lepší výkon.Read more at:long formal dresses australia | sydney evening dresses
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!