Toulavý pes sedí na kraji silnice a kňučí

Přidal mariam, dne 7. 07. 2021 ,  0x


Pokaždé, když je zmíněno o toulavých psech, cítí se veterinář Xiaoming bezmocný a rozrušený, zvláště vždy dochází ke zneužívání toulavých psů. Nedokážu na to přijít. Proč jim někteří lidé ublíží, i když je nemají rádi? Jsou toulaví psi tak otravní?

Pokud toulavého psa v následujícím příběhu nezachrání laskavost, bude jeho život brzy ukončen?

Když tento netizen kráčel po silnici po práci, viděl zbloudilého psa, jak sedí na kraji silnice a zakňučel z úst.

Nějaký netizen to chtěl nakrmit nějakým jídlem, ale když přistoupil blíž a jasně to viděl, uvědomil si, že jeho ústa jsou na něm uměle šitá. Není divu, že mu nechtěl otevřít ústa. Bylo to tak žalostné.

Netizens se ptal na lidi v okolí a uvědomil si, že to mohlo být způsobeno spoustou dětí. Nemohli si pomoci a povzdechli si. Kdy se dítě stalo tak hubeným? To je ještě štěně. Netizens se neodvážil snadno stehy odstranit, protože se báli, že mu ublíží, a tak šli do nemocnice na pomoc lékaře.

Když vidím takovou věc, opravdu se cítím tak zlomený. Jakou hrozbu může takový malý mléčný pes pro lidi představovat? Odhaduje se, že lidé budou mít v budoucnu stíny, že? Veterinární lékař Xiao Ming doufá, že pes bude silný a bude žít statečně s pomocí laskavých lidí.

Veterinární lékař Xiaoming Popular Science: Jaký je status quo toulavých psů?

V horkém létě se toulavé psy někdy skrývají pod autem, aby unikly z tepla, ale v mnoha případech na ně majitel automobilu křičí nebo dokonce nadává ze strachu, že je rozdrtí, takže pes uteče s ocasem mezi nimi. I když je svět obrovský, jen málo lidí je ochotno je tolerovat.

Spoléhají na špinavou vodu, aby každý den uhasili žízeň, a zbytky v koši mohou naplnit jejich žaludky. Téměř každý toulavý pes má na těle zranění, buď s chromou nohou nebo se zlomenou nohou. Vždy si dávejte pozor na prodejce psů, kteří vás přijdou najít.

Důvod, proč je tolik toulavých zvířat, úzce souvisí s nezodpovědností lidí. Mnoho majitelů domácích mazlíčků nemá smysl pro odpovědnost a prostě je opustí, pokud je nechtějí vychovávat. Někteří lidé vychovávají psy, protože jejich mozky jsou horké. Když energie prochází, přirozeně nechtějí vychovávat psy.

V současné době nejsou zatoulané útulky v každém městě schopny pomoci všem toulavým psům, takže veterinář Xiaoming naléhá na každého, aby přijal adopci místo nákupu, aby dal toulavým psům domov. Lidé, kteří mají rádi psy, mohou kontaktovat podobně smýšlející lidi, šířit adopci toulavých psů a přispívat k řešení současného stavu toulavých psů.Read more at:formal dresses in australia | womens formal dresses
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!