Toto chování "starého bišonka" se loučí a doufám, že si ho majitel po pochopení bude vážit

Přidal mariam, dne 22. 07. 2022 ,  0xStarší než medvěd, jeho schopnost předpovídat život bude silnější.

Když cítí, že už nezbývá mnoho času, udělá nějaké neobvyklé chování a rozloučí se se svým majitelem.

Škoda, že mnoho majitelů nepochopilo význam Bišonka.

Doufám, že po přečtení následujícího obsahu si důstojníci, kteří házejí sračky, budou moci v omezeném čase vážit bišonka bišonka.

① Rád spím čím dál víc, nechci se hýbat

Poté, co se Bišonek dostane do vysokého věku, jeho fyzická zdatnost klesá a již není tak aktivní jako v mládí. Bude chtít pouze spát a nebude se pohybovat po břiše. To je také scéna, kterou majitel bojí se vidět, bojí se, že to prostě odejde.

Pokud ten zasraný důstojník zjistí, že Bichonův duch není tak dobrý jako den za dnem, měl by si vzít více času na to, aby ho doprovázel. Obávám se, že opravdu umírá. Věřím, že doufá, že odejde s vaší společností.

② Inkontinence

Když byl Bichon velmi starý, jeho tělesné funkce se postupně staly neschopnými. Věřím, že i bišonek je velmi smutný, nechce majiteli dělat potíže, ale prostě to neumí.

Pokud posraný lopatový důstojník zjistí, že starý bišonek doma močí, nevyčítejte mu to, ale utěšujte ho, protože nemusí mít moc času.

③ Pomozte majiteli najít věci, které zůstaly doma

Před smrtí mnoho bišonků pomůže nedbalému majiteli najít nějaké malé věci, které zůstaly doma, jako by majiteli pomáhali dokončit poslední věc, aniž by zanechal výčitky.

Zjistíte-li, že se Bišon chová takto, důstojník lopaty si vzpomene, že se ho dotkne a pochválí, aby Bišonek šťastně dokončil poslední jízdu.

④ Úroveň lepivosti je vylepšena

Bišonek byl vždy přiléhavé malé miminko, které rádo obtěžuje svého pána. Ale když má pocit, že je na pokraji smrti, stane se spíš jako lepení se na toho zasraného lopatového důstojníka a evidentně cítí, že ho nelze oddělit od svého majitele.

Rád zůstanu vedle toho zasraného důstojníka, který hází lopaty, hledám objetí a doteky a nechci být ani na okamžik oddělen. Bišonek se totiž bojí, že už s vámi nebude mít šanci vyjít, v poslední době se s vámi může na chvíli držet.

⑤ Nechuť k jídlu

Když se bišonek dostane do vysokého věku, jeho chuť k jídlu se zhorší a nebude mu chutnat. Zejména v poslední době bude mít potíže s jídlem a nebude jíst vůbec. Když vidí tuto situaci, majitel by měl vědět, že je asi opustit.

Ve skutečnosti, když Bichon Frise stárne, ovlivní uvolněné a vypadávající zuby chuť k jídlu. Důstojník lopaty může připravit nějaké lepší žvýkací jídlo pro Bichon Frise nebo uvařit trochu sušeného kozího mléka, aby doplnil jeho výživu. Doporučuje se "chamtivý" " Nemastné kozí mléko v prášku" pochází z vysoce kvalitního mléčného zdroje z prérie Vnitřní Mongolsko. Prášek je jemný a snadno se vaří. Míra vstřebávání je až 94%, což pomáhá psům doplňovat různé živiny.

Průměrná délka života bišonka je asi 10-15 let, což opravdu není dlouho.Věřím, že den, kdy se oddělí důstojníci lopaty od bišonka bišonka, bude přicházet pomaleji.

Pak se o jeho tělo v mládí musíme dobře starat, zejména věnovat větší pozornost jeho stravě, která je pro jeho zdraví velmi důležitá. Krmení by mělo být lehké a výživné.Jako základní krmivo pro psy můžete zvolit kvalitní krmivo pro psy bohaté na živiny.Bišonek může jíst lépe a můžete si přiměřeně prodloužit život.Read more at:formal wear brisbane | formal dresses in adelaide
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!