Psi „nepijící dostatek vody“ škodí! Inventář 5 hlavních problémů způsobených nedostatkem vody

Přidal mariam, dne 14. 09. 2021 ,  0x


Voda je zdrojem života. Psi potřebují každý den určité množství vody, ale někteří psi neradi pijí vodu a jejich majitelé tomuto problému nevěnují pozornost. Pokud je v těle psa delší dobu nedostatek vody, bude to mít na něj velký dopad.

Rozčílit se

Pokud pes pije příliš málo vody, snadno se rozzlobí, zvýší sekreci očí, vytvoří slzy a dokonce i zácpu. Je třeba dohlížet na to, aby pes pil mírné množství vody, můžete také sníst trochu Sydney, chryzantémové vody atd., Abyste vyčistili teplo.

Špatná kvalita vlasů, vypadávání vlasů

Nedostatek vody v těle způsobí, že pokožka psa bude neelastická, horší kvalita srsti a silné vypadávání vlasů. Chudé psí chlupy však mohou být způsobeny mnoha důvody a je zapotřebí větší péče, aby byly vlasy psa lepší.

Močové kameny

Onemocnění močových cest je vážnějším důsledkem nedostatku vody. Psi pijí méně vody, což povede k neschopnosti vypouštět toxiny z těla. Akumulace v ledvinách dlouhodobě zvýší pravděpodobnost vzniku kamenů. Silné močové kameny mohou v krátké době zcela zablokovat močovou trubici a způsobit selhání ledvin u psů.

Gastrointestinální onemocnění

Nedostatek vody ve střevech způsobuje střevní dyskinezi a poruchy sekrece, což má na střeva velký dopad. Psí gastrointestinální zdraví je relativně křehké. Kromě toho, že jim umožňuje pít mírné množství vody, musí také věnovat více pozornosti své stravě, aby se dobře starali o své gastrointestinální zdraví.

Úpal

Když je počasí relativně horké, pokud pes nepije dostatek vody, je snadné ho úpal. Úpal je pro psa nebezpečnější. Když majitel zvířete vyveze psa, je nejlepší přinést psovi sklenici s vodou.

Jak nechat psa převzít iniciativu k pití vody?

1. V domě můžete nastavit několik dalších míst na pití, aby psi mohli pít vodu, kamkoli jdou.

2. Přiměřeně zvyšte množství cvičení pro psa, pes bude po cvičení cítit žízeň, ale vyhněte se tomu, aby pes najednou pil hodně vody.

3. Zřeďte sušené kozí mléko nebo občas přidejte do vody malý kousek sušeného masového občerstvení. Ochucená voda je pro psa přitažlivější a pes vodu napije, aby mohl svačinu sníst.

Sušené maso si může vybrat toto „nemastné kachní trhané“, které používá čerstvá kachní prsa. Kachní maso může v chladu omezit oheň a může být sušeno při nízké teplotě, aby bylo maso voňavé. Může také psí zuby a vyčistit zuby.

Oznámení:

Pokud váš pes obvykle pije méně vody, ale po jídle pro psy pije hodně vody, majitel domácího mazlíčka by tomu měl věnovat pozornost. Může to být způsobeno příliš slaným krmivem pro psy. Psi po jídle pro psy obecně vypijí několik doušků vody, ale nebudou moc pít.

Majitel domácího mazlíčka by měl pro psa vybírat lehké a málo solné krmivo, aby pes jedl zdravěji. Redaktor doporučuje toto „krmivo pro psy bez obilovin se sazbou za domácí mazlíčky“ s nízkým obsahem soli, vybírá pět druhů masa: kuřecí, kachní, hovězí, sardelové a tuňákové, vyhýbá se jedinému zdroji masa a vyvážené kombinaci zeleniny a ovoce, které pomáhá psům doplňovat různé druhy výživy.

Výběr přísad je přímočařejší a zajišťuje lepší chutnost a čerstvou výživu. Splňuje standardy potravinářské kvality pro člověka, neobsahuje vyřazené potravinářské materiály, nepřidává konzervační látky, antibiotika, růstové hormony, syntetické pigmenty, syntetické induktory a činí zvířata zdravějšími a bezpečnějšími. Ingredience jsou čerstvé a zachovávají si původní chuť ingrediencí.Read more at:white formal dresses | blue formal dresses
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!