Psi nejedí krmivo pro psy převrat

Přidal mariam, dne 15. 06. 2022 ,  0xPsi jsou vybíraví jedlíci a nejedí psí žrádlo je běžný jev, kterému čelí mnoho zasraných úředníků, a majitelé domácích mazlíčků na to nedají dopustit.

Pojďme si promluvit o důvodech, proč psi nejedí krmivo pro psy:

Je moc horko, žádná chuť k jídlu

Když je horké počasí, tělesná teplota psa stoupne, což povede ke snížení chuti k jídlu.Je normální nejíst psí žrádlo.Dokud je nepřetržitá voda, tělo psa nebude mít problémy.

nemocný a nepříjemný

Když se psi necítí dobře, neradi jedí krmivo pro psy, jako jsou: gastroenteritida, gastrointestinální poruchy, horečka a nachlazení atd. Pokud není psychický stav dobrý, vezměte psa včas k ošetření do veterinární nemocnice

zkažené krmivo pro psy

V létě se krmivo pro psy při dlouhodobém vystavení vzduchu snadno kazí, což má za následek situaci, že ho pes nesežere. To také připomíná úředníkovi lopaty, aby pokaždé nenasypal příliš mnoho krmiva pro psy, jen malé množství a mnohokrát.

Kromě toho je nejlepší nekrmit psy zkaženým psím krmivem, které může snadno vést k průjmu a zvracení, ovlivňujícímu zdraví psů.

jíst příliš mnoho občerstvení

Někteří lidé zbožňují své psy natolik, že je krmí svačinkami, když vidí, že nejí psí žrádlo. Díky tomu bude pes stále vybíravější. Koneckonců, žrádlo pro psy není tak dobré jako svačiny. Proč byste jedli krmivo pro psy, když máte svačinu?

Navíc mají psi omezený žaludek. Pokud snědí příliš mnoho svačin, nebudou mít žaludek na to, aby snědli potravu pro psy. Obecně se svačiny používají pouze pro výcvik psů.

Jaké jsou tedy tipy, jak přimět svého psa, aby jedl psí žrádlo?

① Chvíli hlad

Nejjednodušší a nejpřímější způsob je odebrat psí žrádlo, nechat ho párkrát vyhladovět, vyjádřit svůj postoj, jestli se vám to líbí nebo ne, nechat ho chvíli stranou, po chvíli vzít žrádlo pro psa zpět a pochválit když to trochu sníš

Tato metoda se nemusí bát, že by pes zemřel hlady, protože pes je hladové zvíře, pokud je vedle něj dostatek vody.

②Nastavte si pravidla stravování

Když tam dáte celý den hrnec s psím žrádlem, snížíte touhu psa po jídle, protože má pocit, že ho stejně musí sníst, a tento zvyk si obzvlášť snadno vypěstuje vybíravý jedlík.

Majitel by měl krmit v pevně stanovený čas, v pevný bod a v pevně stanoveném množství a stanovit, kdy jíst, kde jíst a kolik najednou. Ve stanoveném čase pes odebere pokud nejí a nebude mu dávat žádné jídlo až do dalšího jídla.

③ Zvyšte čas cvičení

Vzít svého psa na cvičení je jedním z nejpřirozenějších způsobů, jak zlepšit vybíravé stravování, protože cvičení může spálit kalorie v těle, stimulovat chuť k jídlu a mít lepší chuť k jídlu.

Ještě lepší by bylo, kdybyste mohli zvýšit výcvik, když pes cvičí.Když pes absolvuje určený výcvik, může majitel odměnit nějakou svačinu, což má velký vliv na budoucí poslušnost

Zde doporučujeme "Mrazem sušené kachní maso", vybrané čerstvé kachní maso, vakuově zmrazené na -40°C, bez ztráty výživy, bohaté na bílkoviny a "čisté maso" bez přísad

④ Změňte chutné krmivo pro psy

Krmivo pro psy se špatnou chutností a příliš malým množstvím masa způsobí, že psi nebudou jíst krmivo pro psy, což je jako tichý protest: Toto krmivo pro psy není chutné!

Krmivo pro psy ale můžeme provonět, zalít vývarem, smíchat se sušeným kozím mlékem apod., ale lepší je přímo krmit psím krmivem s vysokým obsahem masa a dobrou chutností.

Stejně jako toto "krmivo pro psy" je živočišná surovina až 73%, s kuřecím, kachním, rybím a hovězím masem a obsah masa je až 66%.Dodatečný přídavek prášku z pivovarských kvasnic zlepšuje chutnost krmiva pro psy, které je velmi vhodné pro psy s vybíravými jedlíky.Read more at:red evening gowns online | white formal dress australia
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!