Pochopte několik způsobů chování psů a buďte starším lopatovým důstojníkem

Přidal mariam, dne 16. 06. 2021 ,  0xPsi jsou našimi lidskými společníky. Jsou chytří, roztomilí, živí a nadšení a věrní svým majitelům. Ale psi neumí mluvit. V mnoha případech může majitel interpretovat své myšlenky nebo potřeby pouze pomocí řeči těla psa. Dnes nechte psího tlumočníka-veterináře Xiao Minga, aby pro vás analyzoval jednoho nebo dva! (Nesmějte se, věřím profesionalitě Xiao Ming)

Psi používají akce a štěkání, aby vyjádřili svůj význam, ale mnohokrát tomu plně nerozumíme. Na co se spoléháme? Tipni si!

Veterinární lékař Xiao Ming nehádá. Po letech jednání se psy si veterinář Xiao Ming získal důvěru psů. Psi mě svěřili do snů! No, ano, tato věta je vymýšlena!

1. Vrtět ocasem

Chvost ocasu je nejčastější akcí, kterou pes dělá. Za normálních okolností, jak si každý myslí, je vrtění ocasem psem vyjadřujícím štěstí a vzrušení.

Ale po letech výzkumu veterinářem Xiaomingem! Klepejte na tabuli! Tady je zaměření!

Když psi vrtí ocasem, zvedají se a houpají se doprava, což znamená, že jsou ve šťastném stavu; ale pokud se rychle houpají doleva, ukazuje to, že jsou ve stavu úzkosti a hněvu. , prosím, okamžitě zůstaňte pryč! Samozřejmě, pokud nechcete žít nebo hledat sousto, veterinář Xiaoming se nezastaví!

Pes zavěsí ocas a drží se na hýždích, což naznačuje, že je plný bdělosti a úzkosti, což je obvykle případ toulavých psů. Když toulavý pes vrtí se sevřeným ocasem, ukazuje to, že je ve střehu, ale chce vám ukázat dobře. Dobrosrdečné, pokud máte v tuto chvíli něco k jídlu a pití, můžete mu dát almužnu!

2. Štěkání

Štěkání je také akt vyjadřování emocí a touhy komunikovat. Ale jiné štěkání má různé významy. Po letech pozornosti veterináře Xiaominga na psím hlasu to prozkoumal ...

Krátká, ostrá štěkot je dva pozdravy, obvykle když pes vyjde ven a potká partnera.

Někteří psi budou hlasitě štěkat, emocionálně vzrušeni, když budou hrát, vzrušeně štěkají! Obecně známo, pes je blázen!

Nepřetržité rychlé štěkání je pes, který vydává poplach: nastal problém, někdo napadl naši doménu!

Pokračujte v štěkání, ale velmi pomalu: vetřelec se blíží, připraven k boji, toto je varování pro vetřelce.

Vleklé nepřerušované štěkání je štěkání psa poté, co byl zavřený, což naznačuje, že jsem osamělý a potřebuji společníka. To je dobrý způsob, jak mohou psi předstírat, že jsou žalostní. Veterinář Erha ze Siaomingu to často dělá, ale nebudu se vůbec zdráhat!

Série výkřiků je reakce psa na silný strach a bolest.

Měkká nízká štěkot, hrozba, znamená: Nepřibližujte se, jinak vás kousnu!

Hlasitější a delší výkřik Bo sympatizuje, obvykle když pes čeká na jídlo.

3. Uši

Ucho je tělo, které přenáší jemné psychologické změny psa. Různé formy a polohy naznačují různé významy.

Uši ve vzpřímené poloze: Psi udržují své uši ve vzpřímené poloze, obvykle proto, aby slyšeli zvuk a soustředili se na něj, dávali pozor na určitý zvuk, hledali nepřátele a objevovali zajímavé věci.

Co řekl učitel, pozorně poslouchejte! Um, ano, zacházel s námi učitel jako předtím se psy? ? (Bolestné poznání!)

U agresivního psa může být vztyčené ucho otázkou nebo varováním pro konkrétní cíl.

Náhlé vztyčené uši: Když se pes cítí ohrožený nebo provokovaný, najednou vztyčí uši a ztvrdne. To je signál, že se chystá vyslat útok. V této době, jako pán, je čas utěšit malého chlapce, dát mu ruku kolem hlavy, jemně ho hladit po zádech a nechat ho relaxovat!

Srst kolem uší je vztyčena: Když pes cítí strach, srst kolem uší exploduje dopředu a kořeny jsou odlišné. Může to však být také jeden ze znaků agresivního jednání, což naznačuje, že se pes připravuje na útok. Při venčení psa, když narazíte na takového psa, okamžitě táhne za lano!

Nakloněné uši vpřed: K této situaci často dochází, když jste chváleni nebo když vyhrajete bitvu stejného druhu. Je to druh předvádění, ukazující vaši majestátnost a důstojnost.

Za ušima: Když se setkáte s tvrdým protivníkem, znamená to ukázat protivníkovi dobré nebo slabé stránky.

Uši utažené dozadu: Výkon psa, když je nervózní nebo čelí vyhrožování, může zaútočit nebo utéct!

4. Dráp škrábal na zemi

Psi škrábají tlapami o zem. Ve většině případů jsou nehty příliš dlouhé a skřípou si drápy; pokud je však v místě, kde škrábe zem, voda, znamená to, že jde o rozšíření vodní plochy a poté lehnout si na něj

Existuje další důvod: Na dně nohou psa jsou potní žlázy a tekutina vylučovaná zde může vydávat pach psa. Když si psi otírají tlapky o zem, mohou zůstat na zemi více. Kromě používání moči a výkalů jsou psy dalším způsobem, jak označovat místa.

5. Promněte si zadek

Třít si zadek? Vlastní pohodlí? množství! Není to to, co si myslíte! Každý je dospělý, takže nejezděte na každém kroku!

Nejběžnější příčinou je obstrukce a zánět análních žláz psa. Na každé straně řiti psa je řitní žláza. Když má pes pohyb střev, vyloučí řitní žláza speciální látku, která působí jako lubrikant. Když jsou anální žlázy ucpané, bude to pro psa ztěžovat defekaci a bolest v konečníku. Zdá se tedy, že si pes tře zadek o zem.

Když žaludeční nepohodlí psa táhne stolici, dotkne se vlasů kolem konečníku, cítí svědění a instinktivně se třese o zem;

Jezte kosti, suchou a tvrdou stolici, během defekace vytlačujte konečník, způsobujte zánět, svědění nebo bolest řit a otírejte hýždě;

Kvůli konzumaci nehygienické vody nebo masných výrobků se v těle psa objevují paraziti, vylučovaní do konečníku, bude to svědit, takže si třepejte hýždě.

6. Vyplazte jazyk

Hlavním důvodem, proč psi vyplazují jazyk, je teplo!

Psi se rodí bez potních žláz a mohou se ochladit pouze vyplazením jazyka. Když pes vyplazuje jazyk a velmi lapá po dechu, musí okamžitě psovi přidat vodu.

Při extrémním vzrušení a vzrušení bude pes vyplazovat jazyk. V této době znamená vyplazování jazyka „uklidnit se“!

Když spíte, vyplazte jazyk, nebojte se, spí velmi klidně a mohou snít sladké sny, například sní o velkých kostech nebo tak něco. Erha foodies to často dělá, víte!

7. Holé břicho

Břicho je nejzranitelnější částí psa. Břicho bude vystaveno až poté, co se pes seznámí s majitelem. To dokazuje, že vám důvěřuje a je vám vstřícné. Pokud se v tuto chvíli lehce dotknete jeho břicha, bude to velmi šťastné!

Když se hádáte se svými společníky, ukažte své břicho, abyste prosili o milost, což znamená: ochotni se vzdát a ukázat své břicho jako důkaz!

Ležet na zemi s převalením břicha a otevřením úst a vyplazením jazyka je koketní způsob psa, který vás prosí, abyste se ho dotkli!

Wang: Dotkni se mě! Dotkni se mě! rychle! nepřestávej! !

Kromě důvěry a chování jako dítě je ukázání vašeho břicha známkou odpuštění! Pán se rozzlobil, předstíral nevinu, zradil její roztomilost a získal si jeho soucit a odpuštění.

8. Nakloňte hlavu

Mnoho lidí si myslí, že psi naklánějí hlavy na znamení své roztomilosti. Lidé jsou roztomilí, potřebují to prodat? Povedený!

Máte pravdu, tato akce psa může lidi opravdu udělat zbytečnými, ale ve skutečnosti pes naklonil hlavu, aby uhodl vaše emoce přemýšlením o vašich výrazech a očích.

Proč chceš naklonit hlavu? Můžete zkusit udělat pěst a umístit ji před nos, abyste napodobili chobot psa. V tomto okamžiku pochopíte, jaké je zorné pole psa. Protože jejich dlouhý nos blokuje zrak, musí naklonit hlavy příliš daleko, aby viděli celou vaši tvář. (Most s vysokým nosem je také vinen, haha!)

Účelem naklonění hlavy je navíc slyšet zvuk jasněji a určit zdroj zvuku.

9. Lízání

Mnoho psů rád lízá lidi, zvláště někteří velcí psi. Najednou vás lízají, když mají ústa plná vody. Opravdu to vypadá jako ... Věřím, že mnoho sraček má hluboké porozumění.

Psy lízající lidi jsou ovlivňovány jejich matkami, protože matky budou lízat novorozené psy, aby jim pomohly vyčistit a upravit. Tento milující čin je přirozeným projevem, když vás pes miluje.

Když je příliš nudný, přitahuje vaši pozornost tím, že vás olizuje a chce, abyste si s tím hráli a dělali potíže;

Když psi lízají lidi, jejich mozek uvolňuje aminopolyfenoly. To jim dělá radost.

Lízání lidí je také známkou toho, že pes má hlad, což vám připomíná, že má hlad nebo žízeň!

Myslím, že chutnáte dobře a váš slaný a lepkavý pot k tomu skutečně chutná; nebo jste právě dojedli a na ústech je zbytkový zápach a pes si ho bude chtít lízat, až to cítí!

10. Čichejte k sobě

Studie prokázaly, že nosy psů jsou 10 000–100 000krát citlivější než lidské nosy. Když pes čichá zadek jiného psa, ve skutečnosti sbírá důležité informace od druhého psa.

Pokud jde o shromažďování informací, hádejte co? Kašel Kašel Kašel!

Vezměte psa ven na procházku a když potkají své společníky, rozběhnou se dopředu a čichají zadku toho druhého. Takto mohou psi rozlišovat a získávat informace od sebe podle vůně análních žláz.

Ale někteří psi jsou více „arogantní“ a nechtějí, aby ostatní znali jejich „identitu“, takže se budou točit, utíkat a uhýbat si navzájem nosem.

Dnes veterinární lékař Xiao Ming interpretoval top 10 řeč těla psů pro každého. Doufám, že po přečtení článku může každý lépe porozumět „mysli“ psa! Nechť život všech psích otroků proběhne hladce!Read more at:Formaldress au | short cocktail dresses
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!