Někdo řekl: chudák? Budou chudí chovat psy?

Přidal mariam, dne 26. 05. 2022 ,  0x


Existuje několik druhů psů, které chudák „nemůže přijmout“, snažte se na ně při výchově psů nemyslet

Někdo řekl: chudák? Budou chudí chovat psy? není realistické.

Ve skutečnosti zde zmínění "chudáci" odkazují spíše na úředníky lopatující sračky, kteří chtějí chovat psy za rozumnou cenu. Přeci jen ne každý může utrácet peníze za psy bez zábran a více lidí chce v rámci svých možností vychovat lepšího psa.

Přestože jsou psi velmi roztomilí, ale existuje tolik psích plemen, ne všichni psi jsou snadno vychovatelní. Následující druhy psů jsou velmi drahé na chov a chudí je nemohou přijmout. Proto, pokud chcete vychovávejte psy, snažte se je nebrat v úvahu., obávám se, že toho budete litovat.

Aljašský pes

Nepřijatelná místa: velký příjem potravy, drahá krása a poplatky za koupání

Aljašští psi jsou velcí a přirozeně hodně žerou.Pokud jde o samostatné stravování, utratí každý měsíc spoustu peněz.

Posraný důstojník lopaty řekl: Moje rodina chová Alu dva roky. Každý den je to skoro kočka žrádla pro psy. Také mu dávám stojany na slepice, maso, vejce, zeleninu.

Kromě drahého jídla jsou na Aljašce vysoké i náklady na koupání a stříhání, vždyť tak velký pes, personál je také velmi tvrdý, i když je pes poctivý a dobře se myje, bude trvat několik hodin umýt a vyfoukat.

Cena se na různých místech liší.Za koupel stojí asi 200 juanů.V zimě je přijatelné prát méně.V létě je to v podstatě potřeba umýt jednou týdně,což je velmi drahé.

Psi na čaj

Nepřijatelná místa: špatná postava, snadno onemocníte

Čajoví pejsci jsou sice roztomilí, protože jsou příliš malí, ale jejich fyzička bude po všech stránkách mizerná, nemluvě o tom, jaké čajové pejsky množí bezohlední obchodníci s nemocnými pejsky a nemohou je dlouho podporovat.

Začínající lopatář má obecně málo zkušeností.Pokud si unáhleně vyberete psa na čaj a koupíte nemocného psa, budou to vyhozené peníze. Nepříjemnější je poslat psa pryč, je to velmi nepříjemné.

I když ten čajový pes nezemře, je drahé ho vzít k lékaři, když je trochu nemocný. Někteří lidé říkají, že mnoho psů s čajovými šálky je geneticky stabilních a vylepšených. Ale ve skutečnosti, když si je koupí obyčejní lidé, jak poznají rozdíl?

Péče o čajového pejska je poměrně obtížná.Nedoporučuje se takového psa vychovávat.Je velká šance na koupi čajového psa s genetickými chorobami a špatnou postavou.

Chraplavý

Nepřijatelná místa: chudý žaludek, láska bourat dům

Husky jsou velmi roztomilí a mají zajímavé povahy.Mnoho lidí je přitahuje, ale netroufají si je nechat. Protože tento druh psa je příliš drahý na výchovu!

Mnoho lidí ví, že husky jsou příliš dobří v demolici domů. Pokud si je necháte, váš domov se dříve nebo později stane „zbořeništěm.“ Ničivá síla je silná a rychlost výměny nábytku nemůže držet krok s rychlostí demolice . Ve skutečnosti je to proto, že husky je plný energie a nebyl dobře uvolněn. Dokud ho majitel bude více vytahovat na cvičení, bude přirozeně méně demolovaný.

Dalším důvodem, proč si ho netroufám chovat, je jeho špatný žaludek a snadné onemocnění trávicího traktu a obávám se, že ho musím často brát k lékaři. Špatný žaludek může být častým problémem saňových psů, jako je huskyho velký bratr a malý bratr - Aljašský a Samojed.

Takže, pokud si nejste jisti, jak se postarat o toho, kdo hází huskyho žaludek, nezkoušejte to na lehkou váhu, je opravdu znepokojující sledovat, jak tahá a zvrací.

obří pudl

Nepřijatelné místo: Poplatky za krásu jsou drahé

Obří pudl stojí stejně jako jeho jméno – gigantický. Ve skutečnosti je Jugui velmi chytrý, lepkavý, přátelský a velmi dobrý pes, ale protože jeho srst je kudrnatá a rostou jako lidské vlasy, potřebuje pravidelné stříhání, které je příliš drahé!

A ne všechny obchody s domácími mazlíčky si budou účtovat extrémně drahé stříhání. Jednou je ostříhat za pár stovek dolarů. Kromě toho potřebuje udržovat srst a všechno. Její péče stojí tisíce dolarů každý měsíc.

Kromě Jugui jsou ostatní velcí psi v podstatě stejní.To je status quo chovu velkých psů.Proto pokud chudí chovají psy, snažte se o velkých psech neuvažovat.Je to skutečně dražší.

Kamarádi, kteří mají rádi obry, možná je dobré si vybrat teddy, vždyť jsou to všichni pudlové, mají všechny přednosti, které by měli mít a navíc jsou levní na výchovu. Je Teddy obrovská „náhrada“?

Čau čau

Nepřijatelná místa: náchylná ke kožním onemocněním, vysoké náklady na léčbu

Čau-čau je u nás původním psem.Jeho srst vypadá jako velká hračka.Srst je dlouhá a hustá.V příliš vlhkém prostředí snadno onemocníte ucpanými kožními chorobami.

Mnoho psů je náchylných ke kožním onemocněním, ve skutečnosti, pokud je léčba dobrá, mají strach, že se kožní onemocnění budou opakovat a vyžadují neustálou léčbu, která bude velmi obtížná a tento proces bude také stát spoustu peněz.

Existuje mnoho důvodů, proč čau-čau onemocní kožními chorobami, jako jsou husté a neprodyšné vlasy, nečistota, paraziti, nevhodná strava atd., které všechny mohou způsobit kožní onemocnění.

Pravidelně ho koupat, kartáčovat, odčervovat a dbát na lehkou stravu.Můžete mu dávat nějaké krmivo prospěšné pokožce,hlavně psí krmivo.Můžete si vybrat krmivo pro psy,které obsahuje rybí tuk Dobrá kůže, jako je toto „krmivo pro psy pro domácí mazlíčky“, obsah soli je regulován na cca 0,5 %, složení s nízkým obsahem soli a nízkým obsahem oleje, speciálně přidaný olej z hlubinných ryb a prášek z chaluh, snižují výskyt kožních onemocnění , zlepšit kožní alergie a svědění a také může zvýšit imunitu, podpořit vývoj a rozjasnit vlasy.

Chow Chow má jedinečný modrofialový jazyk a vypadá roztomile a mnoha lidem se líbí. Jeho povaha je však poměrně nezávislá a není zrozena proto, aby se zalíbila svému majiteli, takže je poměrně obtížné ji dobře vycvičit.

Zde je také připomenutí pro důstojníky lopaty, pokud chcete vychovat čau-čau, buďte trpělivější. Při tréninku čau-čau ho můžete sladit s nějakými pochutinami, které rád jí za odměnu. Doporučuji tento "Duck Jerky", čerstvé kachní maso, čistá výroba masa, 0 aditiv, dobrá chutnost, cool kachní maso, také jako účinek čištění tepla a snížení ohně, zdravé a chutné.Read more at:white evening dresses | black evening dresses
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!