Nebuďte nervózní nebo neopatrní, když pes „hurá“

Přidal mariam, dne 22. 09. 2021 ,  0x


Přestože psi nemohou mluvit, mohou vyjadřovat emoce vydáváním některých zvuků. Majitel domácího mazlíčka, který chová psa, možná zaslechl „psí“ zvuk od psa. Co chce pes vyjádřit?

1. být křivdil

Když je majitel nadáván, když vidí, že majitel žárlí, když se dotýká jiného psa, nebo mu majitel delší dobu nevěnoval pozornost, pes se bude cítit zarmoucen a vydá zvuk „hups“, aby upoutal pozornost majitele .

To je způsob, jak si psi mohou získat pozornost svých majitelů. Obvykle používají své tlapky k vyzvednutí svých majitelů.

2. Chcete jít ven a hrát si

Když si pes opravdu chce jít ven hrát, čas od času dojde ke dveřím, podívá se na majitele a dá majiteli znamení, aby šel ven. Pokud majitel nerozumí myšlenkám psa, pes ve spěchu vydá zvuk „oooo“, aby to majiteli připomněl.

Pokud psa vyvedete každý den ve stejnou dobu, najednou jeden den nestihne, ale pes na vás bude naléhat, abyste ho rychle vyvenčili.

3. Fyzicky nepohodlný

Psi mají silnou vytrvalost a obecné fyzické nepohodlí se neprojeví snadno.Když vidíte psa, který není duševně ležící na břiše a vydávající „hvízdavý“ zvuk, mohl být pes obzvláště nepříjemný.

Domácí zvíře by mělo věnovat větší pozornost stavu psa, a pokud se zjistí, že stav psa není správný, vezměte ho včas k lékaři.

4. Strach, nervozita

Když pes dorazí do nového prostředí nebo se setká s jinými věcmi, které ho znervózňují a bojí se, pes udělá „hups“ štěkot, který uklidní náladu, a také projeví neklid.

Dokud majitel domácího mazlíčka uklidní emoce psa včas, může také dát psovi malou svačinu k přenosu jeho emocí, což bude mnohem lepší. Jako malé občerstvení můžete zvolit tento „nemastný kozí sýr“, který je vyroben z fermentovaných čerstvých kuřecích prsou a kozího mléka. Nepřidává pigmenty, příchutě, konzervanty a atraktanty. Má výraznou mléčnou chuť, doplňuje vápník, a podporuje růst a vývoj psů. Mnoho psů rádo jí.

5. Požádejte vás o jídlo

Pokud je pes hladový, chamtivý nebo se chce majitel při jídle kousnout, přiblíží se k majiteli a vydá zvuk „hups“, aby vyjádřil dychtivost po jídle.

Majitel domácího mazlíčka může uspokojit nenasytnou tlamu psa, ale nenechte psa jíst lidské jídlo těžkým olejem a solí, což není dobré pro jeho zdraví. Kromě pravidelného a kvantitativního krmení může majitel domácího mazlíčka připravit psovi také malé ovoce a zeleninu jako svačinu, která nejen uleví obžerství, ale také doplní výživu.

Základním doporučením krmiva pro psy je lehké, vyvážené a vyvážené krmivo pro psy s nízkým obsahem soli, které může lépe uspokojit každodenní nutriční potřeby psa. Redaktor doporučuje toto „krmivo pro psy bez obilovin s mírou domácích mazlíčků“, složení s nízkým obsahem soli a nízkým obsahem oleje, živočišné suroviny přesahující 73%, vysoký podíl živočišných surovin, bohatý na bílkoviny, s různými druhy ovoce a zeleniny a zvláště přidané bylinné přísady.Pomáhá omezit požár a zlepšit absorpci trávicího systému s vyváženou výživou.

Chongli Dog Food se zaměřuje na bezpečnost a kontrolu kvality různých surovin. Každá surovina je otevřená a transparentní. Spolupracuje s mnoha farmami v Shandongu. Shandong má jedinečnou výhodu jako národní potravinová základna. Všechny suroviny jsou v čerstvém stavu. . Je dodáván do továrny co nejdříve, takže jeho suroviny jsou velmi čerstvé a většina majitelů má vysoké hodnocení kontroly surovin pro krmivo pro psy.Read more at:formal dresses online australia | short formal dresses
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!