Jak vyřešit vážný tělesný pach psa Akita

Přidal mariam, dne 15. 12. 2021 ,  0xPsi Akita budou mít nevyhnutelně nějaký tělesný pach, ale velikost tělesného pachu úzce souvisí se způsobem krmení majitele. Pokud není majitel správně chován, je pravděpodobné, že pes Akita bude mít tělesný zápach. Pokud váš pes Akita má také tělesný zápach, podívejte se, co dělat.

1. Trvejte na každodenním čištění a broušení zubů

Část tělesného pachu pochází ze špatného dechu. Ústní hygiena je velmi důležitá, pokud se o tlamu psa Akita dlouhodobě nestará, budou se v tlamě hromadit zbytky potravy, které množí bakterie, způsobují zubní kámen, paradentózu a další problémy a způsobují silný zápach z úst. pes Akita.

Svého psa Akita můžete trénovat k čištění zubů od raného věku a vytvořit si dobrý návyk na čištění, díky kterému bude vaše ústa zdravější. Pokud se Akita velmi zdráhá čistit zuby, můžete mu dát i nějaké pamlsky na kousání, hračky a obvykle skřípe více zubů a čistí tlamu.

2. Pravidelně se koupejte

Věřím, že majitelé mazlíčků hluboce chápou, že pokud se pes Akita po určitou dobu nekoupe, zápach na jeho těle zesílí, proto je nutné pejska Akitu pravidelně koupat.

Když je horké počasí, můžete ho umýt každých 7 dní. Když je zima, můžete to zkrátit na půl měsíce nebo 20 dní a pak dát Akitu koupel. Nemusí se mýt příliš často, což není dobré pro jeho pokožku.

3. Otřete si nohy pokaždé, když půjdete domů

Psi Akita mají tělesný pach, částečně kvůli zápachu nohou. Pes Akita chodí každý den bos a na chodidlech je snadné nosit nějaké nečistoty a plosky nohou jsou součástí metabolismu psa Akita, pokud nejsou čištěny, jsou náchylné k "pocení nohou".

Proto je nejlepší pokaždé po procházce se psem doma otřít nohy psa Akita mokrým ručníkem, aby se omezil zápach nohou a bude mnohem čistší.

4. Krmte probiotika

Pes akita má tělesný pach, může to být také kvůli špatným střevům, špatnému trávení, zápachu z úst, špatné stolici a také rád prdí, je plný zápachu.

Obvykle jej můžete krmit 2-3x týdně probiotiky, která pomáhají regulovat žaludek.Pokud nevíte, jaké probiotikum vybrat, můžete zvolit toto „nemastné probiotikum“, které obsahuje více než 30 miliard aktivních bakterií a je odolný vůči kyselinám.Sex, může odolat rozkladu žaludeční kyseliny, může podporovat trávení a vstřebávání psů Akita a také pomáhá posilovat imunitu.

5. Krmte kvalitním krmivem pro psy

Kvalita krmiva pro psy velmi ovlivňuje zdraví psů Akita. Příliš špatné krmivo pro psy je často obtížně stravitelné a má rybí zápach. Psi Akita budou mít po snědení také špatný dech a zápach stolice, takže zapáchají. stále vážnější.

Proto je nejlepší krmit ho nějakým výživným, zdravým a stravitelným přírodním krmivem pro psy, které může zlepšit jeho tělesný pach. Doporučené "bezobilné krmivo pro psy" s obsahem masa až 65 %, stravitelností pepsinu až 91,6 %, stravitelností masa téměř 92 %, a různými druhy zeleniny a ovoce, bohatá vláknina může podporovat střevní peristaltiku, juku prášek a fruktooligosacharidy jsou navíc přidány ke zlepšení rychlosti vstřebávání ve střevě a snížení zápachu z úst a stolice způsobenému zažívacími potížemi.

Pokud má váš pes Akita problém s tělesným zápachem, vyberte si toto krmivo pro psy bez obilovin za domácí zvířata, aby váš pes jedl zdravě a zmírnil jeho problém s tělesným pachem z každodenní stravy.Read more at: emerald green formal dress | cheap formal dresses melbourne
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!