6 "nedorozumění o držení psa"

Přidal mariam, dne 12. 12. 2021 ,  0x


Pejskařů přibývá, ale ne každý, kdo má psa, dokáže chovat dobrého psa. Některé špatné návyky při výchově psa, pokud nejsou včas odhaleny a napraveny, jsou pro psa druhem škody. Zde je několik nedorozumění ohledně držení psa, pojďme se podívat, kolik jste vyhráli.

1. Koupat se dvakrát za tři dny

Někteří majitelé domácích zvířat se rádi čistí sami a mají pocit, že pokud se pes dva nebo tři dny nekoupal, měl by se umýt, pokud trochu zapáchá. Ve skutečnosti není správné koupat psa vždy dvakrát za tři dny.

Kůže psa je jiná než lidská, častým koupáním se zničí mastná vrstva kůže, srst zdrsní, v těžkých případech může dojít i ke kožním onemocněním.

2. Koupat se až po přemýšlení

To je stejně extrémní jako první otázka. Jakmile se někteří majitelé domácích mazlíčků doslechli, že by se psi neměli mýt příliš často, myli by své psy dlouho a nemyli je, dokud si nevzpomněli.

Psi, kteří se dlouho nekoupali, budou mít silný tělesný pach a jsou náchylní k parazitům. V zimě je nejlepší pejska umýt jednou za 20 dní a při velmi horkém počasí to lze zvýšit na jednou týdně.

3. Venčte psa bez uvazování

Téma venčení psa a vodítko bylo řečeno nesčetněkrát, ale vždy je vidět, jak majitel mazlíčka vyvenčí psa a pustí ho, nebo dokonce vezme psa davem, aby přešel silnici bez vodítka.

To je nebezpečné zejména pro psy. Psi jsou náchylní k panice, když je tam příliš mnoho lidí, také se vyděsí, když narazí na auto, a pokud nebudou opatrní, může dojít k nehodě. A některé děti a staří lidé, kteří se bojí psů, budou odškodněni, pokud budou mít strach!

4. Zasáhněte, jakmile uděláte chybu

Škodolibost psa dokáže majitele dohnat k šílenství. I když je to trochu přehnané, jsou skutečně majitelé domácích mazlíčků, kteří jsou blázni, když vidí, že pes dělá chybu, a chtějí ho každou minutu učit, aby si prodloužil paměť.

Ale pokud ho pes udeří pokaždé, když udělá chybu, bude to mít nejen malý účinek, ale také to způsobí, že pes bude vzpurnější a bojácnější. Nejlepší je být trpělivý a vést psa ke správné věci.Fyzické tresty problém zásadně nevyřeší.

5. Odčervení bez ohledu na okolnosti

Obvykle se říká, že vnější odčervování psa dáte 1 měsíc/čas a vnitřní 3 měsíce/čas, ale vám nepřísluší to tupě provádět. Odčervení psa také závisí na okolnostech, stejně jako se doba odčervení může oddálit při nemoci psa.

Vzhledem k tomu, že anthelmintika jsou také léčivá, psi jsou již nepohodlní.Užívání anthelmintik může stav zhoršit.Nejlepší je se zeptat lékaře, než budete pokračovat.

Obecně platí, že po odčervení psa jsou žaludek a střeva snadno stimulovány odčervovacími léky, což způsobuje zvracení a průjem.Majitel může psa správně krmit některými probiotiky ke zmírnění příznaků. Doporučená "nemastná probiotika", která obsahují vysoký počet aktivních bakterií, dokážou rychle vyvážit gastrointestinální probiotickou populaci psa a zmírnit příznaky gastrointestinálního dyskomfortu psa.

6. Dejte to psovi, pokud se vám to líbí

Mnoho psů je nenasytných, když uvidí jídlo, které jim chutná, sežerou ho, když umřou, zvláště štěňata, která nejsou sytá. Nepřestávejte poskytovat domácího mazlíčka, jakmile pes rád jí, takže je pro psa snadné jíst.

Majitel zvířete může přiměřeně upravit množství krmiva pro psa podle hmotnosti psa a množství pohybu a dosáhnout pravidelného a kvantitativního krmení, které je pro zdraví trávicího traktu psa prospěšnější.

A když krmíte svého psa, nemůžete jen krmit potravou, kterou miluje, což může snadno vést k vybíravým jedlíkům a podvýživě. Výživné krmivo pro psy můžete brát jako hlavní jídlo každý den. Až budete mít čas, uvařte pro svého psa nějaké čerstvé maso a zeleninu, aby jedl výživněji.

Krmivo pro psy je velmi důležité jako základní krmivo pro psy. Pokud stále nevíte, jaké krmivo pro psy vybrat, doporučuji toto "nemastné přírodní krmivo pro psy", které jako hlavní suroviny vybírá různé druhy masa a kombinace různých druhů zeleniny a vitamínů může udržet zdravou kůži, srst, klouby, srdce a trávicí systém psa, zvýšit vitalitu a napomáhat vývoji zraku a mozku, takže pes může jíst výživně a zdravě a majitel bude více Klid v duši.Read more at: formaldressau | formal dresses for women
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!