5 chování, které vám psi dobře ukazují, čím více se objeví, tím více vás milují

Přidal mariam, dne 18. 08. 2021 ,  0x


Pes je opravdu roztomilý. Pokud má člověka rád, použije k vyjádření své činy. Psi vám ukážou 5 dobrých chování. Čím více se budou objevovat, tím více vás budou milovat!

Chování 1. Útočí na lidi často

Házení lidí je u psů velmi běžné chování a často představuje nadšení a chybí vám. Pokud se budete každý den vracet z práce, pes se vrhne na vaše nohy, velmi vzrušený, dává najevo, že vás opravdu miluje. Pro velké psy je ale nebezpečnější vrhat se na lidi. Aby se zabránilo tomu, že se psi vrhnou na cizí lidi, je nejlepší cvičit.

Akt 2. Jít ven, abych vám přinesl „dárek“ zpět

Stejně jako váš pes, i když si půjdete hrát, nezapomenete na majitele a dokonce vám přinesou dárky. Dárek od psa se může stát například myš, dřevěná hůl nebo stará panenka. Majitel by neměl Není to příliš nechutné, konec konců, psi vás také milují.

Chování 3. Počká, až půjdeš domů

Mnoho důstojníků na lopatu je kancelářských pracovníků. Chodí ven brzy a každý den se vrací pozdě, aby si vydělali dva centy. Psi vidí, jak dům chodí každý den, i když se velmi zdráhají, ale klidně budou sledovat majitele, jak jde ven a bude nezastavit je. akce. Protože vědí, že se majitel dříve nebo později vrátí, cítí úlevu.

Chování 4. Bude vás sledovat při chůzi

Psi se rádi drží lidí, které mají rádi. Když jsou doma, rádi vás sledují, kamkoli jdete, a vy nemůžete pustit záchod. Přestože chování psů s přilepením může způsobit určité potíže, přemýšlejte o tom. Toto je také kvůli tomu, že tě miluje, pán pustí.

Akt 5. Rád tě olíznu

Lízání je také jedním ze způsobů, jak mohou psi vyjádřit svou lásku. Zvláště velcí psi milují olizovat lidi. Čím častěji se objevují, tím více vás milují. Koneckonců jsou to velmi nadšená zvířata a vždy rádi vyjadřují svá srdce akce.

Psi také lpí, když mají hlad nebo si chtějí jít hrát. Majitel mu může dát nějaké občerstvení, aby ulevil jeho chamtivosti. Občerstvení doporučuje „žravý ovčí sýr“, který obsahuje bílkoviny a vápník. Může nejen zkrášlit psovi péči o srst a pokožku, ale také ulehčit psovi obžerství. Cena je velmi levná. Už jen šálek mléčného čaje může psovi udělat radost . Vyplatí se to koupit.

Psi mají své majitele tak rádi a majitelé se o ně musí dobře starat.Za prvé, co se týče stravy, je nejlepší vybírat zdravé a výživné přírodní potraviny. Zde se doporučuje „krmivo pro psy bez obilovin s mírou domácích mazlíčků“ s vysokým podílem živočišných surovin, bílkovinami přesahujícími 33%, kuřecím masem, hovězím masem, tuňákem a dalším masem, které může splňovat každodenní nutriční potřeby, a také kořenem čekanky prášek, jitrocelová semínka, prášek z juky a další bylinky mají lepší účinek na trávení a vstřebávání.

Toto krmivo pro psy obsahuje nejen hlubinný rybí olej, ale také řasový prášek. Rybí olej obsahuje speciální nenasycené mastné kyseliny, které mohou doplňovat mastné kyseliny Omega-6 a Omega-3, což je prospěšné pro hladkost a výživu psích chlupů. Krásný a lesklý prášek řasy může zvýšit pigmentaci, mít účinky péče o pokožku a zmírnit vypadávání vlasů.Read more at:light pink formal dress | navy formal dress
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: modeblog .psiusmev.cz

welcome to my blog

O autorovi
mariam

mariam

O mně:Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!