Štěňátko Caesar čeká v útulku na novou rodinu

Přidal utulek-jimlin, dne 28. 09. 2019 ,  0x

Štěňátko Caesar čeká v útulku na novou rodinu

Caesar dostal pěkné identifikační číslo 5999, tím ale jeho štěstí po nálezu skončilo. Byl odchycen již před více než 2 měsíci v Dobroměřicích a nyní čeká nového majitele v útulku pro psy u Loun.

Je to nejspíše kříženec, aktuálně je mu asi 8 měsíců, v kohoutku měří asi 35 cm a ještě stále trochu bojuje s podvýživou.

Jako každé štěně v pubertě rád do všeho svými jehličkami kouše, nyní je ovšem zlomový bod, kdy lze ještě celkem snadno ze štěněte vychovat poslušného kamaráda.


Caesar k adopci v útulku pro psy

Jeho bývalý majitel ho přehodil přes plot společně s dalšími štěňaty na cizí zahradu. Po špatných zkušenostech je k cizím lidem nejprve nedůvěřivý, ale díky jeho nízkému věku netrvá dlouho, než si jeho přízeň získáte. Při nálezu měl lysinky a stopy po kousancích, pravděpodobně od sourozenců. Nyní je po očkování, odčervení a jen čeká na novou rodinu, která se ho s láskou ujme.


Ostatní psy vyhledává a je k nim přátelský, většinu času tráví v kotci společně s dalšími psy.


Na vodítku teprve začíná, ale obecně se učí velmi rychle.


Caesar je štěně, takže má celý život ještě před sebou, bude vydán pouze do dobrých rukou.


Co byste před adopcí Caesara měli vědět?


  • V kohoutku při příjmu měřil cca 35 cm,
  • vážil 7 kg,
  • je očkovaný, odčervený a čipovaný,
  • adopční poplatek štěněte je 600 Kč,
  • pro podrobnější informace volejte 604 451 258 (8-18h).

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!