Našla domov: Štěně Grétu majitel hodil přes plot na cizí zahradu, teď hledá nový domov

Přidal utulek-jimlin, dne 29. 09. 2019 ,  0x

Našla domov: Štěně Grétu majitel hodil přes plot na cizí zahradu, teď hledá nový domov

Štěně Gréta je sestřička Caesara (který je k adopci ZDE), společně s dalšími je majitel hodil bývalý majitel na cizí zahradu. Teď jsou oba k adopci, už více jak 2 měsíce.

Oba dva jsou k adopci v útulku pro psy u Loun.

Již ze samotného způsobu jejich nálezu - na cizím oploceném pozemku - je jasné, že to zatím neměli v životě snadné. Ovšem stále to jsou štěňata, která se ráda naučí novým povelům. Gréta, podobně jako její bráška Caesar, je nejprve ke každému cizímu člověku nedůvěřivá a učí se novým věcem, téměř všechno je pro ni nové.


Na vodítku se teprve učí, je lehce vychrtlá, ale všechno rychle dohání. Ráda se s novým majitelem naučí nové povely a bude mi v dospělosti oporou. Díky tomu, že z ní nebude malá čivava, bude vhodnější zkušený psovod nebo majitel, který na ni bude mít hodně času.


Začalo to hozením na plot na cizí zahradu.


Teď se štěně Gréta učí chodit na vodítku a poznává nové věci.


K ostatním psům je přátelská, hravá, aktivní - jako každé zdravé štěně.


Co byste před adopcí fenky Gréty měli vědět?

Je k adopci v útulku pro psy u Loun. Pokud máte doplňující otázky, můžete volat na tel. 604 451 258 (8-18 hodin) Lucii Zahradníčkové.

  • Adopcí se rozumí poskytnutí doživotního domova pro adoptovaného pejska,
  • Gréta v srpnu vážila 5 kg a měřila 37 cm v kohoutku,
  • k cizím lidem je bázlivá,
  • jinak je hravá, aktivní,
  • je očkovaná, odčervená a čipovaná,
  • adopční poplatek činí 600 Kč.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!