Našel domov: Arnošt hledá dobrý domov na dožití

Přidal utulek-jimlin, dne 24. 09. 2019 ,  0x

Našel domov: Arnošt hledá dobrý domov na dožití

Arnoštek se do útulku dostal v srpnu 2019. Byl odchycen v Peruci a bylo mu přiděleno identikační číslo 5978. Aktuálně je k adopci v útulku Jimlín.

Jde pravděpodobně o křížence, který měl tu smůlu, že se do útulku dostal ve vůbec nejhorším období - ve stáří. Podle všeho je mu přibližně 10 let. Bohužel, kromě věku ho trápí i další problémy. Jeho předešlý majitel se o něj dobře nestaral, což je vidět především na zubech (většina chybí) a lysinách po těle.

Kromě kulhání je to ale velmi pozitivní pejsek, který má z lidí radost.

Listopad: ARNOŠT BYL PŘEDÁN PO DOMLUVĚ DO SPOLKU: Psí senioři v nouzi, z.s


Na vodítko chodí vzorně, po vstávání lehce kulhá. Miluje nejen lidi, ale i pamlsky. Hledáme pro něj vhodný domov, kde bude mít klid, pohodu, ale i venčení. Je nekonfliktní vůči jiným psům, ale pokud ho chcete přibrat do své psí smečky, přijďte do útulku i s nimi (s ním), ať se mohou očuchat.


Hledá se nový domov pro hodného psího seniora

Arnoštek se našel na ulici, více o něm nevíme

Pouze do dobrých rukou, adopční poplatek: 300 Kč


Co byste měli před adopcí vědět?

Další psi k adopci ZDE

Adopce psa znamená zajištění doživotní dobré péče. Jakmile si pejska adoptujete, máte povinnost o jeho stavu v následujících týdnech informovat útulek na vyžádání (včetně fotografií pejska). Arnoštovi:

  • je asi 10 let,
  • našel se na ulici v Peruci,
  • měří cca 35 cm
  • váží cca 8 kg
  • v útulku je od srpna 2019

Pro další informace se můžete stavit v útulku v Lounech, nebo se optat na 604 451 258 (Lucie Zahradníčková).

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!