8 nových pejsků k adopci (únor 2020)

Přidal utulek-jimlin, dne 6. 02. 2020 ,  0x

8 nových pejsků k adopci (únor 2020)

Někteří pejsci v útulku prožijí celý život. Ale některá, především štěňátka, mají štěstí a v útulku se ani neohřejí, projdou povinnou karanténou a už mají jistý nový domov.

TIP: Seznam psů k adopci

Za psiusmev.cz aktuálně řešíme jednu z nejnáročnějších věcí - domluvu na naprogramování adopčního portálu, který bude dostupný všem a zdarma. Jakmile bude beta verze na světě, dáme vědět těm, kteří mají emailový odběr.

Únorová nadílka pejsků k adopci

Pes není dárek. Vy, kteří nás čtete pravidelně už této hlášky musíte mít plné zuby. Na druhou stranu, je stále mnoho lidí, kteří k Vánocům svému dítěti pořídí psa. O měsíc později zjistí, že o něj díte už nemá zájem...

V praxi jde i o to, že pes pod stromeček není jen zátěží pro útulky, potažmo daňové poplatníky, ale i pro toho, kdo pejska kupoval (obvykle rodiče). Ti si totiž často myslí, že když psa nebudou chtít, dají ho do útulku. To ale není možné. A když od nich psa obecní útulek nepřijme, nemají pak mnoho možností...

Aktuálně k adopci

Všem psům k adopci (kromě Coroda) je 3 roky nebo méně, více jak polovina z nich se nejspíše řadí do kategorie nevhodný dárek k Vánocům.

Většina pejsků je k adopci od cca 15. února. Před adopcí totiž musejí projít povinnou karanténou.


Kontakt, mapa a další informace ZDE


Billy

Štěňátko, cca 4 měsíce, necelé 3 kg, odchycen v Bílině. Aktuálně zatím nemá zapsané jméno, pokud se na něj chcete zeptat, použijte č. 6133.

Štěně k adopci

Lumír

Černí psi to mají těžké, je o ně nejmenší zájem. Lumírovi právě končí puberta (cca 9 měs. věku), váží cca 9 kg a měří 41 cm.

Pes k adopci, černá srst

Coradu

Jediný psí dědeček (12 let) mezi v únoru nově odchycených nebo odebraných pejsků k adopci. Tetování sice měl, ale bylo nečitelné, a tak dohledání majitele bylo nemožné. K odběru je od 13.2.2020.

Pes k adopci roztomilý, štěně

Simír

Pořádný psí macek, kterému právě skončilo štěněčí období. Jsou mu dva roky, váží skoro 53 kg a kohoutková výška činí 76 cm.

Pes k adopci, velký, pastevecký pes

Happyna

Fenka, které je 10 měsíců. Vypadá jako kříženec bulla a německého ovčáka. Nejen vzhledem k tomu, že jde nejspíše o fenku křížence těchto plemen, ale i díky bázlivosti a teprve učení chůze na vodítku - fenku bohužel nemůžeme doporučit začátečníkům...

Pes k adopci, fenka, šťastná, happy, adopce

Nera

Černá fenka, která jak doufáme, brzy najde novou rodinu. Jsou jí cca 3 roky, váží 24 kg a měří v kohoutku 52 cm.

Pes k adopci, fena, fenka, černá, krátkosrstá

Sisi

Sisinka je malá fenka s váhou cca 3 kg a stářím 3 roky. K jejímu nálezu se pojí strachyplná historka, protože byla odchycená v noci v lese, bez čipu a bez očkování. K adopci je po karanténě už od 11.2.2020.

Malý pes k adopci

Milka

Není to kráva, ale roztomilá fenka s ID číslem 6125. Nejspíše jde o křížence jorkšíra a jezevčíka. Váží cca 5 kg, měří 26 cm a jsou jí cca 3 roky.

Malý roztomilý pes, adopce psa

Máte o nějakého pejska zájem? Nebojte se zeptat, mapku a kontakt najdete zde.

Zaujala vás pes v náhledovém obrázku?

Asi nebudete sami. Je to krásná fenka jménem Shiva, kříženec plemene husky. Její adopční číslo je 6115 a aktuálně o její adopci zájemci. Ale nic není jisté, za zeptání nic nedáte...

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!