Štěně Grétu majitel hodil přes plot na cizí zahradu, teď hledá nový domov

Přidal utulek-jimlin, dne 29. 09. 2019 ,  0x

Štěně Grétu majitel hodil přes plot na cizí zahradu, teď hledá nový domov

Štěně Gréta je sestřička Caesara (který je k adopci ZDE), společně s dalšími je majitel hodil bývalý majitel na cizí zahradu. Teď jsou oba k adopci, už více jak 2 měsíce.

Oba dva jsou k adopci v útulku pro psy u Loun.

Již ze samotného způsobu jejich nálezu - na cizím oploceném pozemku - je jasné, že to zatím neměli v životě snadné. Ovšem stále to jsou štěňata, která se ráda naučí novým povelům. Gréta, podobně jako její bráška Caesar, je nejprve ke každému cizímu člověku nedůvěřivá a učí se novým věcem, téměř všechno je pro ni nové.


Na vodítku se teprve učí, je lehce vychrtlá, ale všechno rychle dohání. Ráda se s novým majitelem naučí nové povely a bude mi v dospělosti oporou. Díky tomu, že z ní nebude malá čivava, bude vhodnější zkušený psovod nebo majitel, který na ni bude mít hodně času.


Začalo to hozením na plot na cizí zahradu.


Teď se štěně Gréta učí chodit na vodítku a poznává nové věci.


K ostatním psům je přátelská, hravá, aktivní - jako každé zdravé štěně.


Co byste před adopcí fenky Gréty měli vědět?

Je k adopci v útulku pro psy u Loun. Pokud máte doplňující otázky, můžete volat na tel. 604 451 258 (8-18 hodin) Lucii Zahradníčkové.

  • Adopcí se rozumí poskytnutí doživotního domova pro adoptovaného pejska,
  • Gréta v srpnu vážila 5 kg a měřila 37 cm v kohoutku,
  • k cizím lidem je bázlivá,
  • jinak je hravá, aktivní,
  • je očkovaná, odčervená a čipovaná,
  • adopční poplatek činí 600 Kč.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: jimlin .psiusmev.cz

Transparentní účet: 212683421/0600

Pomáháme pejskům již od roku 2005!

Oficiální stránky útulku Jimlín ZDE

Adresa: Jimlín 242, okr. Louny

Tel.: 604 451 258 (8-18)


O autorovi
Útulek Jimlín

Útulek Jimlín

O mně:
Náš útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí. Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata. Dnešní kapacita pejsků je 50, kočiček 8. Pokud se ale jedná o dobře snášenlivá zvířata, která mohou obývat kotec společně, je v útulku možné mít zvířátek daleko více. Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele. Pokud je volné místo, je zde možné ubytovat i zvířátko na „hotel“. Asistujeme s příslušnými orgány při otevírání bytů, aut a domů (umrtí, exekuce..), či při odebírání zvířat Státní veterinární správou, Také přednášíme o útulku a zvířatech ve školách či na besedách. Často nás navštěvují exkurze ze školek, škol, příměstských táborů či jiné organizace. Prezentujeme se i na různých akcích, výstavách, událostech a voříškiádach. V útulku pořádáme 2x do roka dny otevřených dveří a to o velikonočních a vánočních časech, kdy nás často navštěvují naši bývalí svěřenci se svými páníčky. Útulek najdete v obci Jimlín, ležící asi 6km JZ od Loun v Ústeckém kraji, nachází se hned pod zámkem Nový Hrad Jimlín. Pejsci se u nás v útulku čipují a někteří i kastrují. Do adopcí jsou vydáváni pouze po splnění adopčních podmínek. Ročně přijmeme 300 - 400 pejsků. Pro odchyt jsme k dispozici prakticky nonstop. Pro veřejnost, venčitele a zájemce o adopci jsme tu každý den v provozních dobách. Veškeré informace (provozní dobu, podmínky adopce, jak nám můžete pomoci či nás podpořit,zvířátka k adopci a další užitečné informace) najdete na našich webových stránkách www.utulek-jimlin.cz . Na našich facebookových stránkách najdete fotky našich chlupáčů k adopci, fotky z akcí, venčení, co se darů a transparentu týká a taky fotky z nových domovů. Je nás možné najít na webu, facebooku, Instagramu či Rajče.cz Útulek pro opuštěná zvířata David Kubalík Jimlín 242 440 01 Louny Tel: 604451258 (8-18h) utulek.jimlin@centrum.cz utulek-jimlin@seznam.cz Před výjezdem zájemce o adopci doporučujeme zavolat 604/451258 a ohlásit se. Při návštěvě v jiný (dřívější-pozdější) čas je lépe se dohodnout den předem. Mail, prosím, využívejte jen pro dotazy a připomínky. K dohodnutí návštěvy v útulku použijte telefonní číslo 604451258, děkujeme.Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!