Štěňátko Caesar čeká v útulku na novou rodinu

Přidal utulek-jimlin, dne 28. 09. 2019 ,  0x

Štěňátko Caesar čeká v útulku na novou rodinu

Caesar dostal pěkné identifikační číslo 5999, tím ale jeho štěstí po nálezu skončilo. Byl odchycen již před více než 2 měsíci v Dobroměřicích a nyní čeká nového majitele v útulku pro psy u Loun.

Je to nejspíše kříženec, aktuálně je mu asi 8 měsíců, v kohoutku měří asi 35 cm a ještě stále trochu bojuje s podvýživou.

Jako každé štěně v pubertě rád do všeho svými jehličkami kouše, nyní je ovšem zlomový bod, kdy lze ještě celkem snadno ze štěněte vychovat poslušného kamaráda.


Caesar k adopci v útulku pro psy

Jeho bývalý majitel ho přehodil přes plot společně s dalšími štěňaty na cizí zahradu. Po špatných zkušenostech je k cizím lidem nejprve nedůvěřivý, ale díky jeho nízkému věku netrvá dlouho, než si jeho přízeň získáte. Při nálezu měl lysinky a stopy po kousancích, pravděpodobně od sourozenců. Nyní je po očkování, odčervení a jen čeká na novou rodinu, která se ho s láskou ujme.


Ostatní psy vyhledává a je k nim přátelský, většinu času tráví v kotci společně s dalšími psy.


Na vodítku teprve začíná, ale obecně se učí velmi rychle.


Caesar je štěně, takže má celý život ještě před sebou, bude vydán pouze do dobrých rukou.


Co byste před adopcí Caesara měli vědět?


  • V kohoutku při příjmu měřil cca 35 cm,
  • vážil 7 kg,
  • je očkovaný, odčervený a čipovaný,
  • adopční poplatek štěněte je 600 Kč,
  • pro podrobnější informace volejte 604 451 258 (8-18h).


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: jimlin .psiusmev.cz

Transparentní účet: 212683421/0600

Pomáháme pejskům již od roku 2005!

Oficiální stránky útulku Jimlín ZDE

Adresa: Jimlín 242, okr. Louny

Tel.: 604 451 258 (8-18)


O autorovi
Útulek Jimlín

Útulek Jimlín

O mně:
Náš útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí. Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata. Dnešní kapacita pejsků je 50, kočiček 8. Pokud se ale jedná o dobře snášenlivá zvířata, která mohou obývat kotec společně, je v útulku možné mít zvířátek daleko více. Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele. Pokud je volné místo, je zde možné ubytovat i zvířátko na „hotel“. Asistujeme s příslušnými orgány při otevírání bytů, aut a domů (umrtí, exekuce..), či při odebírání zvířat Státní veterinární správou, Také přednášíme o útulku a zvířatech ve školách či na besedách. Často nás navštěvují exkurze ze školek, škol, příměstských táborů či jiné organizace. Prezentujeme se i na různých akcích, výstavách, událostech a voříškiádach. V útulku pořádáme 2x do roka dny otevřených dveří a to o velikonočních a vánočních časech, kdy nás často navštěvují naši bývalí svěřenci se svými páníčky. Útulek najdete v obci Jimlín, ležící asi 6km JZ od Loun v Ústeckém kraji, nachází se hned pod zámkem Nový Hrad Jimlín. Pejsci se u nás v útulku čipují a někteří i kastrují. Do adopcí jsou vydáváni pouze po splnění adopčních podmínek. Ročně přijmeme 300 - 400 pejsků. Pro odchyt jsme k dispozici prakticky nonstop. Pro veřejnost, venčitele a zájemce o adopci jsme tu každý den v provozních dobách. Veškeré informace (provozní dobu, podmínky adopce, jak nám můžete pomoci či nás podpořit,zvířátka k adopci a další užitečné informace) najdete na našich webových stránkách www.utulek-jimlin.cz . Na našich facebookových stránkách najdete fotky našich chlupáčů k adopci, fotky z akcí, venčení, co se darů a transparentu týká a taky fotky z nových domovů. Je nás možné najít na webu, facebooku, Instagramu či Rajče.cz Útulek pro opuštěná zvířata David Kubalík Jimlín 242 440 01 Louny Tel: 604451258 (8-18h) utulek.jimlin@centrum.cz utulek-jimlin@seznam.cz Před výjezdem zájemce o adopci doporučujeme zavolat 604/451258 a ohlásit se. Při návštěvě v jiný (dřívější-pozdější) čas je lépe se dohodnout den předem. Mail, prosím, využívejte jen pro dotazy a připomínky. K dohodnutí návštěvy v útulku použijte telefonní číslo 604451258, děkujeme.Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!