Našli ho uvázaného v lese u stromu, nyní hledá Gandalf normálního majitele

Přidal utulek-jimlin, dne 27. 09. 2019 ,  0x

Našli ho uvázaného v lese u stromu, nyní hledá Gandalf normálního majitele

V trilogii filmu Pán prstenů se z čaroděje Gandalfa šedivého stal Gandalf bílý, což mu dodalo druhý dech. Pomůžete dát druhou šanci i tomuto středně-malému pejskovi jménem Gandalf?

Gandalfa našla odchytová služba Bítozeves a bylo mu uděleno číslo 5993.

Dle všeho to neměl roztomilý Gandalf lehké. Jeho majitel se ho zbavil tak, že ho v lese, pravděpodobně v noci, přivázal ke stromu, odkud ho přivezla na zavolání kolemjdoucích odchytová služba na veterinu.

Gandalf to nesl velmi špatně, nikomu nevěřil...


První týdny se všech stranil a odmítal jakoukoliv potravu.


Teď uběhla karanténa a z Gandalfa je už veselejší pes.


Na vodítku chodí skvěle a s přehledem zvládá povel sedni.


Pomůžeme Gandalfovi v jeho druhé životní šanci? Třeba jen sdílením.


Co byste o Gandalfovi před adopcí měli vědět?

  • V kohoutku měří cca 34 cm,
  • je to kříženec,
  • váží cca 11 kg,
  • na fotkách je asi týden po ostříhání,
  • důvěru v lidi postupně nabírá, k ostatním psů je zdrženlivý,
  • pokud o něj chcete rozšířit svou psí smečku, přiveďte je s sebou, ať se mohou očichat,
  • adopční poplatek je pouze 300 Kč,
  • je čipovaný, očkovaný a odčervený,
  • Gandalf půjde pouze do dobrých rukou a je nutné zaslat fotografie z nového domova na vyžádání!
  • Aktuálně čeká na novou rodinu v útulku pro psy u Loun


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: jimlin .psiusmev.cz

Transparentní účet: 212683421/0600

Pomáháme pejskům již od roku 2005!

Oficiální stránky útulku Jimlín ZDE

Adresa: Jimlín 242, okr. Louny

Tel.: 604 451 258 (8-18)


O autorovi
Útulek Jimlín

Útulek Jimlín

O mně:
Náš útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí. Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata. Dnešní kapacita pejsků je 50, kočiček 8. Pokud se ale jedná o dobře snášenlivá zvířata, která mohou obývat kotec společně, je v útulku možné mít zvířátek daleko více. Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele. Pokud je volné místo, je zde možné ubytovat i zvířátko na „hotel“. Asistujeme s příslušnými orgány při otevírání bytů, aut a domů (umrtí, exekuce..), či při odebírání zvířat Státní veterinární správou, Také přednášíme o útulku a zvířatech ve školách či na besedách. Často nás navštěvují exkurze ze školek, škol, příměstských táborů či jiné organizace. Prezentujeme se i na různých akcích, výstavách, událostech a voříškiádach. V útulku pořádáme 2x do roka dny otevřených dveří a to o velikonočních a vánočních časech, kdy nás často navštěvují naši bývalí svěřenci se svými páníčky. Útulek najdete v obci Jimlín, ležící asi 6km JZ od Loun v Ústeckém kraji, nachází se hned pod zámkem Nový Hrad Jimlín. Pejsci se u nás v útulku čipují a někteří i kastrují. Do adopcí jsou vydáváni pouze po splnění adopčních podmínek. Ročně přijmeme 300 - 400 pejsků. Pro odchyt jsme k dispozici prakticky nonstop. Pro veřejnost, venčitele a zájemce o adopci jsme tu každý den v provozních dobách. Veškeré informace (provozní dobu, podmínky adopce, jak nám můžete pomoci či nás podpořit,zvířátka k adopci a další užitečné informace) najdete na našich webových stránkách www.utulek-jimlin.cz . Na našich facebookových stránkách najdete fotky našich chlupáčů k adopci, fotky z akcí, venčení, co se darů a transparentu týká a taky fotky z nových domovů. Je nás možné najít na webu, facebooku, Instagramu či Rajče.cz Útulek pro opuštěná zvířata David Kubalík Jimlín 242 440 01 Louny Tel: 604451258 (8-18h) utulek.jimlin@centrum.cz utulek-jimlin@seznam.cz Před výjezdem zájemce o adopci doporučujeme zavolat 604/451258 a ohlásit se. Při návštěvě v jiný (dřívější-pozdější) čas je lépe se dohodnout den předem. Mail, prosím, využívejte jen pro dotazy a připomínky. K dohodnutí návštěvy v útulku použijte telefonní číslo 604451258, děkujeme.Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!