Krásná fenka Sáša hledá nový domov!

Přidal utulek-jimlin, dne 10. 11. 2019 ,  0x

Krásná fenka Sáša hledá nový domov!

Sášenka, to je nádherná malá fenka křížence, která byla nalezena v Černčicích a aktuálně už je připravená k adopci v útulku Jimlín.

Při odchytu na tom byla velmi bídně. Měla nárůstek na mléčné žláze, byla přivázána na vodítku u stromu, na RTG a na Sonu byl vidět stín na plicích a problém s páteří. O srsti a zubech ani nemluvě...

Fenka k adopci

Adopce fenky psí oči

Díky v péči útulku je z ní nyní krasavice, které chvíli trvá, než k vám získá důvěru, ale po pár dnech vyžaduje mazlení a vaši pozornost...

profil psa

Na vodítku chodí pomalu a zatím nechápe, co se po ní chce. Tím ale všechno špatné končí, povahou a nyní i vzhledem je to úžasná fenka.

Celá postava psa

Sáša je klidná a k ostatním psům nekonfliktní.

Psí pohled v celé postavě postoj psa

Miluje pozornost a mazlení s lidmi, se kterými se již seznámila.

Sedni povel s pomocí osoby

Roztomilé psí oči fenky k adopci

Jakmile si u ní získáte důvěru, na pamlsky zvládnete i učení povelů.

Smutné psí očiProfiel jorkšírský teriér

Medailonek Sášenky - fenka k adopci

  • je jí přibližně 8 let
  • váží cca 6,5 kg
  • v kohoutku měří 33 cm
  • zuby má křivé a pár jich chybí
  • nejspíše jde o křížence jorkšíra a lhasa apso
  • kontakt a místo, kde se na Sášu můžete podívat najdete ZDE


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: jimlin .psiusmev.cz

Transparentní účet: 212683421/0600

Pomáháme pejskům již od roku 2005!

Oficiální stránky útulku Jimlín ZDE

Adresa: Jimlín 242, okr. Louny

Tel.: 604 451 258 (8-18)


O autorovi
Útulek Jimlín

Útulek Jimlín

O mně:
Náš útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí. Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata. Dnešní kapacita pejsků je 50, kočiček 8. Pokud se ale jedná o dobře snášenlivá zvířata, která mohou obývat kotec společně, je v útulku možné mít zvířátek daleko více. Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele. Pokud je volné místo, je zde možné ubytovat i zvířátko na „hotel“. Asistujeme s příslušnými orgány při otevírání bytů, aut a domů (umrtí, exekuce..), či při odebírání zvířat Státní veterinární správou, Také přednášíme o útulku a zvířatech ve školách či na besedách. Často nás navštěvují exkurze ze školek, škol, příměstských táborů či jiné organizace. Prezentujeme se i na různých akcích, výstavách, událostech a voříškiádach. V útulku pořádáme 2x do roka dny otevřených dveří a to o velikonočních a vánočních časech, kdy nás často navštěvují naši bývalí svěřenci se svými páníčky. Útulek najdete v obci Jimlín, ležící asi 6km JZ od Loun v Ústeckém kraji, nachází se hned pod zámkem Nový Hrad Jimlín. Pejsci se u nás v útulku čipují a někteří i kastrují. Do adopcí jsou vydáváni pouze po splnění adopčních podmínek. Ročně přijmeme 300 - 400 pejsků. Pro odchyt jsme k dispozici prakticky nonstop. Pro veřejnost, venčitele a zájemce o adopci jsme tu každý den v provozních dobách. Veškeré informace (provozní dobu, podmínky adopce, jak nám můžete pomoci či nás podpořit,zvířátka k adopci a další užitečné informace) najdete na našich webových stránkách www.utulek-jimlin.cz . Na našich facebookových stránkách najdete fotky našich chlupáčů k adopci, fotky z akcí, venčení, co se darů a transparentu týká a taky fotky z nových domovů. Je nás možné najít na webu, facebooku, Instagramu či Rajče.cz Útulek pro opuštěná zvířata David Kubalík Jimlín 242 440 01 Louny Tel: 604451258 (8-18h) utulek.jimlin@centrum.cz utulek-jimlin@seznam.cz Před výjezdem zájemce o adopci doporučujeme zavolat 604/451258 a ohlásit se. Při návštěvě v jiný (dřívější-pozdější) čas je lépe se dohodnout den předem. Mail, prosím, využívejte jen pro dotazy a připomínky. K dohodnutí návštěvy v útulku použijte telefonní číslo 604451258, děkujeme.Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!