Arnošt hledá dobrý domov na dožití

Přidal utulek-jimlin, dne 24. 09. 2019 ,  0x

Arnošt hledá dobrý domov na dožití

Arnoštek se do útulku dostal v srpnu 2019. Byl odchycen v Peruci a bylo mu přiděleno identikační číslo 5978. Aktuálně je k adopci v útulku Jimlín.

Jde pravděpodobně o křížence, který měl tu smůlu, že se do útulku dostal ve vůbec nejhorším období - ve stáří. Podle všeho je mu přibližně 10 let. Bohužel, kromě věku ho trápí i další problémy. Jeho předešlý majitel se o něj dobře nestaral, což je vidět především na zubech (většina chybí) a lysinách po těle.

Kromě kulhání je to ale velmi pozitivní pejsek, který má z lidí radost.


Na vodítko chodí vzorně, po vstávání lehce kulhá. Miluje nejen lidi, ale i pamlsky. Hledáme pro něj vhodný domov, kde bude mít klid, pohodu, ale i venčení. Je nekonfliktní vůči jiným psům, ale pokud ho chcete přibrat do své psí smečky, přijďte do útulku i s nimi (s ním), ať se mohou očuchat.


Hledá se nový domov pro hodného psího seniora

Arnoštek se našel na ulici, více o něm nevíme

Pouze do dobrých rukou, adopční poplatek: 300 Kč


Co byste měli před adopcí vědět?

Další psi k adopci ZDE

Adopce psa znamená zajištění doživotní dobré péče. Jakmile si pejska adoptujete, máte povinnost o jeho stavu v následujících týdnech informovat útulek na vyžádání (včetně fotografií pejska). Arnoštovi:

  • je asi 10 let,
  • našel se na ulici v Peruci,
  • měří cca 35 cm
  • váží cca 8 kg
  • v útulku je od srpna 2019

Pro další informace se můžete stavit v útulku v Lounech, nebo se optat na 604 451 258 (Lucie Zahradníčková).Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: jimlin .psiusmev.cz

Transparentní účet: 212683421/0600

Pomáháme pejskům již od roku 2005!

Oficiální stránky útulku Jimlín ZDE

Adresa: Jimlín 242, okr. Louny

Tel.: 604 451 258 (8-18)


O autorovi
Útulek Jimlín

Útulek Jimlín

O mně:
Náš útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí. Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata. Dnešní kapacita pejsků je 50, kočiček 8. Pokud se ale jedná o dobře snášenlivá zvířata, která mohou obývat kotec společně, je v útulku možné mít zvířátek daleko více. Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele. Pokud je volné místo, je zde možné ubytovat i zvířátko na „hotel“. Asistujeme s příslušnými orgány při otevírání bytů, aut a domů (umrtí, exekuce..), či při odebírání zvířat Státní veterinární správou, Také přednášíme o útulku a zvířatech ve školách či na besedách. Často nás navštěvují exkurze ze školek, škol, příměstských táborů či jiné organizace. Prezentujeme se i na různých akcích, výstavách, událostech a voříškiádach. V útulku pořádáme 2x do roka dny otevřených dveří a to o velikonočních a vánočních časech, kdy nás často navštěvují naši bývalí svěřenci se svými páníčky. Útulek najdete v obci Jimlín, ležící asi 6km JZ od Loun v Ústeckém kraji, nachází se hned pod zámkem Nový Hrad Jimlín. Pejsci se u nás v útulku čipují a někteří i kastrují. Do adopcí jsou vydáváni pouze po splnění adopčních podmínek. Ročně přijmeme 300 - 400 pejsků. Pro odchyt jsme k dispozici prakticky nonstop. Pro veřejnost, venčitele a zájemce o adopci jsme tu každý den v provozních dobách. Veškeré informace (provozní dobu, podmínky adopce, jak nám můžete pomoci či nás podpořit,zvířátka k adopci a další užitečné informace) najdete na našich webových stránkách www.utulek-jimlin.cz . Na našich facebookových stránkách najdete fotky našich chlupáčů k adopci, fotky z akcí, venčení, co se darů a transparentu týká a taky fotky z nových domovů. Je nás možné najít na webu, facebooku, Instagramu či Rajče.cz Útulek pro opuštěná zvířata David Kubalík Jimlín 242 440 01 Louny Tel: 604451258 (8-18h) utulek.jimlin@centrum.cz utulek-jimlin@seznam.cz Před výjezdem zájemce o adopci doporučujeme zavolat 604/451258 a ohlásit se. Při návštěvě v jiný (dřívější-pozdější) čas je lépe se dohodnout den předem. Mail, prosím, využívejte jen pro dotazy a připomínky. K dohodnutí návštěvy v útulku použijte telefonní číslo 604451258, děkujeme.Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!