Štěně poprvé v obchodě, zažívalo nejlepší den svého života

Kuriozity

Přidal ashley, dne 30. 01. 2018,  0x


Když jsme děti, stále se učíme. Všechno kolem nás je nové a úžasné, a dokonce i něco tak banálního jako je návštěva obchodního domu, nás může doslova překvapit. A podobně to mají i zvířata. Když se Zira, malý roztomilý corgi, poprvé vydala s majitelkou do obchodu, byla z toho velmi rozrušená. Její srdečný úsměv a upřímná radost vám rozjasní váš den!

Poprvé to prospala

„Byl to sice už její druhý nákup, ale z prvního si zřejmě nic nepamatuje, protože ho celý prospala,“ směje se její majitelka Jana. „Strašně mi připomínala Rose z Titaniku. Zira se totiž opřela o přední část vozíku stejně jako Rose o příď lodi a fascinovaně se rozhlížela kolem,“ dodala.

FACEBOOK I INSTAGRAM


Její výraz hovoří za vše

„Těžko někde hledat upřímnější projev nadšení než ten, který mmi ukazuje Zira.“


Jako Rose z Titaniku

Seděla pěkně opřená a měla dokonalý přehled.


Štěně miluje objevování nového

Zira není čistokrevný pes. Je to kříženec corgiho a australského ovčáka a jsou jí teprve čtyři měsíce. Neustále hledá věci, které by mohla rozkousat. Hodně ji to baví. „Miluje, když dostává nové hračky, je z nich nadšená, a to hlavně z těch, které pískají, kloužou nebo skáčou. A protože je to náš první pes, je opravdu hodně rozmazlená,“ přiznává Jana.

Vyděšená paní

Na internetu už fotografie rozesmáté Ziry získaly tisíce příznivců. Zira při nakupování našla i novou kamarádku. „Zahnuli jsme do uličky a uviděla nás žena, která psa zřejmě nečekala a vyděsila se,“ řekla Jana. „Zira ji ale začala olizovat a paní z toho byla nadšená! Dokonce Ziru vyndala z vozíku a nechala ji, ať jí olízne obličej,“ usmála se.

Zira ale nebyla jediný psí zákazník v obchodě


A dokonce ani kočky nezahálely

Ne vždy jsou psi vítáni

Mějte však na paměti, že ne všude se setkáte s nadšením a pochopením. Některé obchody vyhlásily zákaz vstupu zvířat, a ten se nevyplatí porušovat. Před tím, než naložíte svého miláčka do nákupního vozíku, si raději ověřte, zda je to možné.

Další článek

Udělejte si radost originálním tričkem od Psí úsměv

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky moc