Pes s „lidskými zuby“ pomáhá své majitelce nacházet nové přátele, kdekoliv se objeví

Kuriozity

Přidal ronnie, dne 19. 02. 2018,  0x


„Sally je naše dítě. Největší radostí v našem životě je její radost.“

Fenka bílé barvy už se stala pevnou součástí místních kaváren a hospůdek. Její majitelce, Lucii Percivalové, to vyhovuje. Má totiž ráda společenský život.

Oblíbená místa - kavárny a nádraží

„Žiji se svojí fenkou Sally ve městě a obě dvě to tu milujeme. Nejoblíbenější zábava Sally je sledování vlaků a navštěvování místních kaváren. Pokud jdeme na vycházku, vždy mě vede k nádraží,“ řekla paní Percivalová.

Odlišnost od ostatních

Většina psů by dala přednost psímu park. Sally je ovšem jiná. A to ve více ohledech. Když pootevře tlamu, tak se její čelisti začnou nekontrolovatelně třást. Zvuk, který při tom vydává, připomíná bručení. Často vzbuzuje zvědavost v kolemjdoucích.

„Někteří si myslí, že se třese kvůli nemoci, strachu nebo chladu,“ sdělila Percivalová. „Ona je ale zdravá a šťastná. Nic jí nechybí,“ dodala.

Ještě jedna abnormalita

U chrtů je totiž jedna zvláštnost. Samovolný třes čelistí mnohdy značí radost či spokojenost. Sally má ale ještě jednu zvláštnost – velmi výrazné přední zuby, které vypadají jako lidské!

Během dvou a půl let tyto zuby dokonce proslavily Sally na Instagramu.

Byl to osud

Sally si vybrala paní Percivalová společně se svým manželem. Byla v útulku, kde se původně jmenovala Salty. V překladu to znamená sůl. „Jakmile jsem ji uviděl, byl jsem v šoku,“ řekl pan Percival. „Mám doma mnoho druhů soli. Miluji jejich různé příchutě a je to tak trochu má posedlost. Přišlo mi, že Salty nám musel přihrát do cesty osud,“ usmíval se.

Noví přátelé

Manželé byli překvapeni, jak se díky fence mohou seznámit s novými lidmi a získat přátele. Také jim do života přinesla spoustu lásky. Oba se shodují na tom, že jim změnila život k lepšímu. Jsou šťastni za rozhodnutí, že si ji adoptovali.

„Sally je naše dítě. Největší radost našeho života. Naše všechno,“ shoduje se celá rodina.

Další článek

Udělejte si radost originálním tričkem od Psí úsměv

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky moc