Jaký je příběh vašeho pejska?

Přidané do kategorie Obecně o psech
terez

Přidal terez, dne 7. 09. 2018, 22:37

Velká část článků na Psím úsměvu je právě o zachráněných pejscích z celého světa, kteří mají různé někdy pro nás nepředstavitelné příběhy. Někdy jsou jejich osudy fakt smutné Emoji, ale naštěstí se najdou hodní lidé, kteří jim pomůžou. Já osobně žádný takový příběh nemám, můj pejsek nikdy nic špatného nezažil, naštěstí Emoji. Určitě je tu ale hodně lidí, kteří mají své pejsky z nějakého útulku, spolku, nebo dokonce přímo z ulice a rádi by sdíleli jejich příběh. Určitě přidejte i fotky a další příběhy, od toho tu fórum přece je. Je tu někdo takový? Emoji


  • Vlasta Marie

    Přidal Vlasta Marie, dne 10. 09. 2018, 19:38

    Ano, takových případů je mnoho.disappointed Máme doma tři psy a pouze jeden je přímo z místa, kde se narodil. NO je z útulku, kam byla jako štěně odložena, protože nesplňovala standart. A pinčka je odebrána z množírny, kdy žila v malé prostoru králikárny s ostatními " stroji" na štěňata.disappointed

  • Veru

    Přidal Veru, dne 11. 09. 2018, 15:18

    Já mám špicku odebranou od alkoholiků.... Měla prý pozvaného řezníka užrelievedPřitom je to takové telátko, nechá si všechno líbit... Prý si "majitelé" vždycky pořídili štěně a jak vyrostlo, tak ho sežrali!!!rage

Prosím přihlaste se nebo se zaregistrujte, když chcete zanechat odpověď

;

Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!